Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Komunijny hit – jeż pigmejski



  • This topic is locked This topic is locked
41 replies to this topic

#1 nikola

nikola

    Szukający wiadomości

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5786 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 May 2012 - 15:09

Już nie rower, quad ani laptop. W tym roku wśród komunijnych prezentów króluje… jeż pigmejski. Na internetowych aukcjach ceny wahają się od 300 do 600......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#2 TerraWorld Banned

TerraWorld
  • Zbanowani
  • Z nami od: 4870 dni
  • Poland / Lubelskie / Puławy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 May 2012 - 15:38

Tak. Kolejny dowód odpowiedzialności ze strony rodziców i sprzedawców. Nie ma to jak ośmiolatkowi kupić żywe zwierzę i niech się uczy na błędach,co wolno,a czego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 empiusak Banned

empiusak
  • Zbanowani
  • Z nami od: 4394 dni
  • Poland
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 May 2012 - 17:48

Powinni zakazać robienia komunii wtedy przeżyje wiele "nieprzemyślanych prezentów" i może powrócą do bmx'ów i zegarków:)






#4 modżajto

modżajto
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4420 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 May 2012 - 17:49

Ja za to wiem skąd nagle takie wielkie zainteresowanie jeżami. Odwiedzam często "kwejka" i tam kilka miesięcy temu zaczął się boom na wstawianie memów z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Nook

Nook

    Nie mam czasu

  • Koordynator
  • Z nami od: 13873 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 May 2012 - 18:11

niusuje tak o dla dyskusji;]

gdzieś tam na fotkach wcześniej chyba była nazwa jeż czteropalczasty? [nie wiem czy nie usuneli własnie tej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 modżajto

modżajto
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4420 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 May 2012 - 18:48

Temat o jeżach na komunie jest na głównej na onecie - coś czuje, że to będzie dobry rok dla hodowców.






#7 Animaluki

Animaluki
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5249 dni
  • Poland / Śląskie / Chorzów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 May 2012 - 19:18

Ja tam nie lubię dostawać zwierząt jako prezent, no chyba że mnie o tym wcześniej powiadomią. Wole sobie wpierw poczytać o danym zwierzęciu, przygotować się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 TerraWorld Banned

TerraWorld
  • Zbanowani
  • Z nami od: 4870 dni
  • Poland / Lubelskie / Puławy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 May 2012 - 19:21

[quote]Ja tam nie lubię dostawać zwierząt jako prezent, no chyba że mnie o tym wcześniej powiadomią. Wole sobie wpierw poczytać o danym zwierzęciu, przygotować się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Gryllus

Gryllus

    Były pomocnik w dziale Zwierzęta karmowe

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4752 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 May 2012 - 19:37

Coś czuję, że niedługo czeka nas plaga osmioletnich kończynek ;)
Moim zdaniem pomysł z kupowaniem zwierzaków [b]tak młodym[/b] dzieciom......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Gekoneqq

Gekoneqq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5062 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 May 2012 - 19:41

[quote]coś czuje, że to będzie dobry rok dla hodowców.[/quote]
Ale niestety zły dla jeży... :(



1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.