Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Czy to normalne ? Jajo mojego gekona jest miękkie



  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 natalkawrzeszcz

natalkawrzeszcz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4427 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 16 March 2012 - 21:41

Hej , wczoraj moja samica zniosła pierwsze jajko , niestety nie miałam żadnych rzeczy do przygotowania inkubatora ponieważ nie byłam świadoma tego że zniesie jaja......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Czy to normalne ? Jajo mojego gekona jest miękkie     x


#2 nexusgold

nexusgold
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5326 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 March 2012 - 09:06

Jajo mogłaś znaleźć w terrarium po jakimś czasie i mogło ono zacząć wysychać - dlatego zrobiło się automatycznie twardsze. Przy przywróceniu właściwej wilgotności jajo wróciło......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 natalkawrzeszcz

natalkawrzeszcz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4427 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 March 2012 - 11:42

Właśnie znalazłam to jajko po jakiejś godzinie , wiec wydaje mi się że nie powinno zaschnąć ? Podłoże mam Wermikulit .
Tak to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 kruku956

kruku956
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5174 dni
  • Poland / Lubuskie / Kostrzyn nad Odrą
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 March 2012 - 12:18

Siemka codo jajek to tak podświetla się je żeby sprawdzić czy są zapłodnione.
Ale z początku tego nie będzie widać musisz poczekać z 2-3......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Swiechu

Swiechu

    Uprzednio moderator w dziale gekon lamparci

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5952 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 March 2012 - 18:03

[quote]Siemka codo jajek to tak podświetla się je żeby sprawdzić czy są zapłodnione.
Ale z początku tego nie będzie widać musisz poczekać z 2-3......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 kruku956

kruku956
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5174 dni
  • Poland / Lubuskie / Kostrzyn nad Odrą
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 March 2012 - 21:11

[quote name="Swiechu"][quote name="kruku956"]Siemka codo jajek to tak podświetla się je żeby sprawdzić czy są zapłodnione.
Ale z początku tego nie będzie widać musisz poczekać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.