Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


wybór zwierzęcia

- - - - -  
Terrarium dla żółwia wodno- lądowego




  • This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

#1 kasiakoczur

kasiakoczur
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4497 dni
  • Poland / Małopolskie / Olkusz
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 January 2012 - 17:10

Witam. Ze względu tego, że jaszczurki posiadać nie mogę, od dłuższego czasu ( ok 2 lata) zastanawiam się nad żółwiem. Chciałabym mieć wodno- lądowego. Żółtolicego,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Terrarium dla żółwia wodno- lądowego     x


#2 Akunamakata

Akunamakata
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5203 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 January 2012 - 17:35

akwarium powinno byc jak najwieksze minimalny litaz to 200l przy 1 zolwiu przy naspetnym +100l z tym ze te zolwie trzyma z regoly sie pojedynczo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 kasiakoczur

kasiakoczur
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4497 dni
  • Poland / Małopolskie / Olkusz
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 January 2012 - 13:46

A jaki by był filtr do tego ? Słyszałam o zewnętrznym kubełkowym, że najlepszy. I żeby był mocny przepływ, dla 200l akwa filtr do 400l.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Akunamakata

Akunamakata
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5203 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 January 2012 - 14:12

ja bym na twoim miejscu wybral baniak o szerokosci 50cm u szklarza mnie 270l wynioslo 210 zl z tym ze bylo robione u znajomego i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 kasiakoczur

kasiakoczur
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4497 dni
  • Poland / Małopolskie / Olkusz
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 January 2012 - 14:30

To jednak trochę drogo -.-

A nie da się jakoś taniej ? A to akwarium co w linku dałam, to jest nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 gonarek

gonarek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6745 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 January 2012 - 02:43

To 10cm z boku jest własnie bardzo istotne, żeby zólw nie czuł sie jakby mieszkał w tramwaju. Ten baniak bedzie znacznie lepszy: http://allegro.pl/nowe-akwarium-prostokatne-100x50x50-250l-i1984151197.html , a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 kasiakoczur

kasiakoczur
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4497 dni
  • Poland / Małopolskie / Olkusz
  • Płeć: Kobieta

Posted 07 January 2012 - 17:34

Aha, ok :)

Na razie, jeszcze muszę grubo przemyśleć kupno żółwia. Bo jednak, to bardzo odpowiedzialna decyzja. Bo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 gonarek

gonarek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6745 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 January 2012 - 18:04

http://www.terrarium.com.pl/zobacz/sternotherus-odoratus-zolw-wonny-2028.html

Jedna uwaga odnośnie terrarium - obecnie hodowcy są zdania, że powinno ono byc jednak nieco większe niż podane w opisie 60x30x30.


#9 kasiakoczur

kasiakoczur
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4497 dni
  • Poland / Małopolskie / Olkusz
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 January 2012 - 16:01

A ja mam takie trochę głupie pytanie xd
Bo szkło, jak wiadomo jest drogie. A gdybym zapytała jakiegoś producenta ( od klatek) czy zrobiłby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Akunamakata

Akunamakata
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5203 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 January 2012 - 16:57

plexa jest bardziej gietka do tego zniekształca strasznie obraz przy wiekszych grubosciach przy takich wymiarach akwa plexa pewnie bedzie musiala miec okolo 1cm lub wiecej.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.