Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Gekon orzęsiony pytania ?



  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 Robert_

Robert_
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4592 dni
  • Poland / Podlaskie / Łomża
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 December 2011 - 22:56

Witam serdecznie
Posiadam gekonika z końca czerwca tego roku i mam w związku z tym kilka pytań, a mianowicie chodzi mi głównie o żywienie,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Gekon orzęsiony pytania ?     x


#2 cricetus

cricetus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4509 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 January 2012 - 12:55

Witam, odnośnie karmienia Rhacodactylus ciliatus, jak najbardziej można je karmić samymi świerszczami raz na 5 - 6 dni posypywanymi na przemian reptivit firmy Zoomed oraz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Wszystkolubny

Wszystkolubny
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4488 dni
  • Poland / Podkarpackie / Ropczyce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 February 2012 - 17:05

Ja mam jeszcze pytanko jak duzo tych witamin dawac czy mozna je przedawkowac?? Moze nie powinno dawac sie za duzo bo gekonom nie wyjdzie to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Wszystkolubny

Wszystkolubny
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4488 dni
  • Poland / Podkarpackie / Ropczyce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 February 2012 - 17:13

Ja mam jeszcze pytanko jak duzo tych witamin dawac czy mozna je przedawkowac?? Moze nie powinno dawac sie za duzo bo gekonom nie wyjdzie to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 cricetus

cricetus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4509 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 February 2012 - 20:15

Radziłbym podawać reptivit with D3 zawiera on bardzo dużo niezbędnych aminokwasów, witamin i odpowiedni stosunek Ca do P , jest to już stary środek sprawdzony......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Wszystkolubny

Wszystkolubny
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4488 dni
  • Poland / Podkarpackie / Ropczyce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 February 2012 - 21:48

Dzieki za informacje , zrobie tak jak mowisz;)







1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.