Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - akwaterrarium

- - - - -  
Nowe akwarium




  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 iZenek

iZenek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4571 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Końskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 October 2011 - 19:30

Witam, nie wiem czy w dobrym temacie piszę, ale skoro pytania początkującego, to chyba dobrze się łapię. Nie wiem tylko czy zaliczacie żółwie do swojej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Nowe akwarium     x


#2 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 7552 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 October 2011 - 14:28

To powyżej poziomu wody lepiej zrobić chyba jako nadbudówkę z innych materiałów. Jeżeli będzie integralną częścią trudno będzie sięgnąć do najgłębszej części.


#3 gonarek

gonarek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6746 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 October 2011 - 21:42

Tez jestem zdania, ze zrobienie tego w całości ze szkła jako jednej bryły bedzie totalnie niepraktyczne. Czyszczenia takiego zbiornika to juz w ogóle sobie nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Michał_Michlewicz

Michał_Michlewicz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6635 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 October 2011 - 21:55

Muszę zgodzić się z przedmówcami. Spróbuj zrobić klasyczną nadbudówkę, chociażby jak niektóre prezentowane w galerii ( http://www.terrarium.com.pl/galeria/viewkat.php?id=259&rod=1 ). Takie rozwiązania są bardzie praktyczne. Zapobiegną również......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.