Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


* * * * * 1 votes  
INKUBACJA JAJ GEKONA LAMPARCIEGO KROK PO KROKU



  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 bst

bst
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5454 dni
  • Poland / Śląskie / Mikołów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 September 2011 - 09:50

Witam,

jako, że często zaglądam na forum ale na bardzo krótki czas ( nie mam czasu pisać często postów) a widząc, że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: INKUBACJA JAJ GEKONA LAMPARCIEGO KROK PO KROKU     x


#2 Gość_mat33_*

Gość_mat33_*
  • Gość

Posted 16 September 2011 - 10:58

Fajnie opisane, wreszcie ktoś doświadczony w rozmanażaniu lampartów dementuje mity na temat niezwyklej ostroznosci jaką trzeba zachować przy tym procesie. Tez uważam że nie należy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 CinnamonGirl

CinnamonGirl

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6755 dni
  • Poland / Śląskie / Ruda Śląska
  • Płeć: Kobieta

Posted 16 September 2011 - 11:20

Wiecej w tym wypowiedzi innych użytkowników) można znaleźć w wątku: http://www.terrarium.com.pl/forum/inkubator-suchy-czy-mokry-t-520817






#4 przeszymek

przeszymek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5006 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 October 2011 - 21:14

Uziarnienie ,frakcja 0-3 mm(drobny).
Czy taki vermiculit sie nadaje do jaj?


#5 felqa

felqa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4515 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Ełk
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 February 2012 - 21:58

Przede wszystkim dzięki za porządny opis pomocny początkującym :)
A teraz problem:

[quote]
13. Jajo się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Gekoneqq

Gekoneqq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5049 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 February 2012 - 22:14

Niestety te jaja są już do wywalenia :( Zaczynają już pleśniec. Mogły byc nie zapłodnione. A czy coś z jajek będzie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Sam_Diabeł

Sam_Diabeł
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4441 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 April 2012 - 15:01

"16. Ile czasu wytrzyma gekon w zamkniętym pojemniku w inkubatorze suchym jak się urodzi? Spokojnie wytrzyma 2 dni - jeżeli pojemnik jest do połowy z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Mayday

Mayday
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6260 dni
  • Poland / Mazowieckie / Grodzisk Mazowiecki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 June 2012 - 22:27

Mam pytanko- przesuszyły mi się jajka. Dałem w proporcjach zgodnie z instrukcją. Wody na ściankach i suficie pojemnika jest mnóstwo, ale samo podłoże jest suche.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Sam_Diabeł

Sam_Diabeł
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4441 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 July 2012 - 23:46

Proporcje wody są ok, nie wiem jak wygląda twój inkubator być może pojemniki z jajkami masz zbyt blisko emitora ciepła, jak coś to pisz na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Snowstorm

Snowstorm
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4678 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 July 2012 - 11:49

[quote]aaa dzięki wszystkim za nie odpowiadanie a tym samym nie rozwianie moich wątpliwości dotyczących ilości powietrza w pojemniku, dzięki wam sprawdziłem to sam empirycznie i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.