Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


rozmnażanie

- - - - -  
Igraszki.




  • This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

#1 nulus

nulus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6794 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 June 2006 - 18:11

Hej!

Wczoraj na działce moja parka stepowych rozpoczęła swoje igraszki miłosne;)

SAmiec na początku miał problemy z wejściem, widać alpinistą nie jest, ale potem się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Igraszki.     x


#2 Tohu-va-bohu

Tohu-va-bohu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6801 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 June 2006 - 22:48

[quote]1. CZemu samica merdała po "zabawie" ogonem? ( słyszałem, że to daltego zę samiec wszedł tam gdzie trzeba, i zrobił to co trzeba;)[/quote]
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 RobertM

RobertM

    Moderator: Kameleony

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6087 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 June 2006 - 21:44

Nie wiem czego objawem jest merdanie (radzę nie pytac o to Czechów bo to po czesku bardzo brzydkie słowo :)).
Trudno coś więcej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 nulus

nulus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6794 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 June 2006 - 22:06

O wreście się ktoś odezwał;)

SAmiec wyciągnął penisa, widziałem. Co do merdania ogonem, to Tohu - va -Bohu napisał mi, że to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Tohu-va-bohu

Tohu-va-bohu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6801 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 June 2006 - 22:06

Z moich obserwacji wynika, że kiedy samica w ten sposób kręci ogonem, to doszło do penetracji (podglądałem). Po takiej penetracji samica zazwyczaj przestaje być "dostępna",......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 nulus

nulus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6794 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 June 2006 - 07:09

Pozostaje czekać. A jeżeli w terrarium zrobie jej tak jak to RobertM piswał zbiornik z torfem i piaskiem do kopania nory na jaja? Bo nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 nulus

nulus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6794 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 June 2006 - 09:01

Mam pomysł, żeby do terrarium wsadzić kuwete, w której będzie 20 cm torfu, może mieszanki torf+ piasek. Dam na dół kabel grzejny , jako zabezpieczenie,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Mateusz_Rawski

Mateusz_Rawski

    Rzadko obecny

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7557 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 June 2006 - 10:11

Ja tak próbowałem jak mój żółw czerwonolicy miał składać drugi raz jaja (za pierwszym trzeba było je wymusić oksytocyną), ale nie było żadnego zainteresowania takim......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Tohu-va-bohu

Tohu-va-bohu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6801 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 June 2006 - 10:16

To ugotujesz momentalnie jaja. Wiem, że zadam Ci głupie pytanie, ale po co kupowałeś w takim razie samicę? Po to, żeby mieć potem problemy z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 nulus

nulus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6794 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 June 2006 - 11:04

Ej, Ej, EJ!

Bez przesady, jakbym nie chciał się nią opiekować, to bym ją puscił na DWÓR I BYM POWIEDIZAŁ ŻEGANAJ!
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.