Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Waran nilowy - wielkość terrarium, UVB, wymiary basenu



  • This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

#1 Pasacio

Pasacio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4963 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 August 2011 - 16:44

Witam Serdecznie!
Na początku zaznaczam że korzystałem z opcji szukaj :) , lecz znalezione informacje jednoznacznie nie odpowiedziały na moje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Waran nilowy - wielkość terrarium, UVB, wymiary basenu     x


#2 terra_2006

terra_2006
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7059 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 August 2011 - 19:11

Witam …

Z kilku gatunków waranów jakie miałem okazję hodować to muszę przyznać, że nilówka była najmniej przyjemnym do współpracy gatunkiem. Szczerze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Pasacio

Pasacio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4963 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 August 2011 - 22:00

Dziękuje za odpowiedź .
Sądzę że dla malucha 30-50 cm terrarium o wymiarach 120x60x60 wystarczy , choć z opisów o szybkości wzrostu nilówek......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 terra_2006

terra_2006
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7059 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 August 2011 - 14:01

Mam nadzieję, że po paru próbach przyzwyczajania jaszczurki do siebie nie zrazisz się do tego gatunku bo takie nilówki jakie widziałeś na yt należą do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Pasacio

Pasacio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4963 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 August 2011 - 14:41

Na pewno się nie poddam za szybko , jestem psychicznie przygotowany na to ,że aby uzyskać jakie kolwiek rezultaty będzie trzeba poświęcić kupe czasu ,zapewne......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 terra_2006

terra_2006
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7059 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 August 2011 - 14:49

Pamiętaj żeby nie robić nic na siłe i w jak najkrótszym czasie bo to na pewno nie pomoże, a wręcz przeciwnie przyniesie odwrotne skutki. ......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Pasacio

Pasacio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4963 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 August 2011 - 16:00

Będę starał się w miare możliwości przedstawiać na forum wszystko związane z nilówką , czy to zdjęcia przestawiające jak się zmienia , jakiejś jej specyficzne......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Felsumiak

Felsumiak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4877 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 August 2011 - 10:12

Ja tak się podłącze pod temat jeżeli autor nie ma nic przeciwko temu :) Jestem w podobnej sytuacji co Pasacio, tylko......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Pasacio

Pasacio
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4963 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 August 2011 - 11:03

Oczywiście że nie mam nic przeciwko , ja również na warana będę czekał do końca sierpnia/ początku września . Zapewne wybiorę się na giełde w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 terra_2006

terra_2006
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7059 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 August 2011 - 14:03

Felsumiak nie chce Cie jakoś urazić, ale jeżeli naprawdę masz 12 lat tak jak napisałeś w profilu to może warto pomyśleć nad innym gatunkiem warana?......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.