Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Jaki to skorpion mnie ukąsił? Help!



  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 15 September 2010 - 00:25

Witam wszystkich forumowiczów.

Podczas pobytu w Maroku i noclegu na pustyni ukąsił mnie skorpion. Tu znajduje się link do zdjęcia szczątków, zabitego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Jaki to skorpion mnie ukąsił? Help!     x


#2 Jacek_Szubert

Jacek_Szubert
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6226 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 September 2010 - 07:58

Witaj,

Obstawiałbym [i]Androctonus australis[/i]. Raczej stanowiący największe zagrożenie dla człowieka gatunek. Wartość LD50 to 0,32-6,00 mg/kg, zależnie od populacji. Co prawda zdarza......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 15 September 2010 - 08:30

A no właśnie można powiedzieć, że sam z siebie.
Na pustyni imprezowaliśmy z Nomadami, ale na szczęście był ramadan i nie pili z nami,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 michaju

michaju
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5247 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 September 2010 - 10:32

jaki agresor :D/ a tak na poważnie to bardzo dziwne że tak sam od siebie zaatakował. Szczerze nie wiem jak to tłumaczyć za bardzo.


#5 Jacek_Szubert

Jacek_Szubert
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6226 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 September 2010 - 10:43

Podejrzewałbym, że nie aż tak bardzo sam z siebie. Szczególnie że mówisz że pędził na Ciebie jak szalony ;] Coś go musiało wcześniej wystraszyć, może......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 michaju

michaju
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5247 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 September 2010 - 10:48

no na polowanie w takim tempie to pewno się nie wybrał :) chyba że miał ochotę na ciebie ;]






#7 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 15 September 2010 - 11:12

Później się zastanawiałem, czy on czasem nie był gdzieś schowany pod moim materacem i jak się na nim położyłem i kręciłem to go wypłoszyłem więc......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 kulig007

kulig007
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5137 dni
  • Poland / Łódzkie / Bełchatów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 September 2010 - 15:44

Możliwe, że właśnie uchował się gdzieś pod materacem, etc...Ty wcześniej leżąc jakoś go "nadgniotłeś" , gdzie skorpek już się wystraszył/zdenerwował , to w końcu wyleciał......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 15 September 2010 - 22:56

Przynajmniej ja byłem więc się mniej stresowałem, choć przeszła mi przez głowę myśl, czy czasem nie zakończę tam swojego życia w tak nagły i mało......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Płota

Płota

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6287 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 October 2010 - 20:21

Whisky>Jad :D

Te urządzenia do odessania jadu na prawde coś dają? Bo aż mi się wierzyć nie chce......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.