Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


identyfikacja

- - - - -  
Wiek żółwia czerwonolicego(samiec)




  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 ICE91

ICE91
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7242 dni
  • Poland / Śląskie / Ruda Śląska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 April 2006 - 20:05

Witam, mam taki problem, że chciałbym określić dokładnie wiek swojego żółwia. Wszystkie tabelki przyrostów dla żółwi czerwonolicych są dla samic, a ja mam samca, więc......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Wiek żółwia czerwonolicego(samiec)     x


#2 RobertM

RobertM

    Moderator: Kameleony

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6087 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 April 2006 - 20:25

Nie da się określić wieku żółwia żyjącego w sztucznych warunkach na podstawie rozmiarów ciała. Tabele przyrostów niestety można sobie wrzucić do kosza, chyba, że byłyby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6818 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 April 2006 - 16:31

Dawno, dawno temu :) miałam 2 czerwonolice. Zakupiłam je razem, były całkiem maleńkie, identycznego wzrostu i sądząc po innych szczególikach - tego samego wieku (......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 marioh

marioh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7360 dni
  • Poland / Śląskie / Zawiercie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 April 2006 - 12:34

Tak jak pisali przedmówcy bardzo ciężko dojść do prawdziwego wieku żółwia trzymanego w niewoli, a zapewnione warunki mogą być bardzo różne u wielu hodowców.
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 ICE91

ICE91
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7242 dni
  • Poland / Śląskie / Ruda Śląska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 April 2006 - 21:44

[foto=9831] [foto=9830]


#6 marioh

marioh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7360 dni
  • Poland / Śląskie / Zawiercie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 April 2006 - 14:31

Zbyt dużo nie można się dopatrzec z tego zdjęcia, ale napewno widać iż to samiec po ogonie.Szkoda jednak, że jego sztyletów (pazury) dokładnie nie widać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.