Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


aspekty prawne

- - - - -  
Sensowność inkubowania jaj T.marginata




  • This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

#1 Tohu-va-bohu

Tohu-va-bohu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6801 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 May 2010 - 11:09

Czołem,

Samica T.marginata po 4-5-letniej przerwie złożyła u mnie jaja. Przerwa była - jak przypuszczam - spowodowana jakimiś komplikacjami wywołanymi przez Herpes (może jakieś chroniczne......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Sensowność inkubowania jaj T.marginata     x


#2 OleK

OleK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6385 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 May 2010 - 19:06

Niestety dochodzę do wniosku, że w Polsce w ogóle nie warto rozmnażać żółwi. Żadnych. Warto się zastanowić nad zaspokojeniem swoich kulinarnych fantazji i zrobieniem jajecznicy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Mateusz_Rawski

Mateusz_Rawski

    Rzadko obecny

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7557 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 May 2010 - 08:34

Cześć! Jak najbardziej jest sens inkubować chociażby z czysto biologicznych przyczyn (choć myślę, że Tobie proces inkubacji jaj i klucia się żółwików spowszedniał już trochę).......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Azazella

Azazella
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7244 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 May 2010 - 09:24

Sens inkubowania jest chociażby taki, żeby potem sprawdzić u maluchów czy są nosicielami czy nie. Ale jak wiesz badania kosztują. A pytanie brzmi czy znajdzie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Tohu-va-bohu

Tohu-va-bohu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6801 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 May 2010 - 09:24

Czołgiem,

Mateusz, potwierdzasz to, co wiem, dzięki. Krótko mówiąc, rozmnażanie stworów z pierwszego załącznika (jedynie rejestrowanych) to jak zabawa bronią - nawet......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6819 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 May 2010 - 12:37

Chyba zatraciliscie po drodze jedna ewentualnosc: przekazanie nieodplatne. Napisal cos o tym Mateusz, ale chyba nie jest to brane pod uwage..... Takie zolwie mozna spokojnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 OleK

OleK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6385 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 May 2010 - 14:10

Mnie coraz bardziej kusi ta opcja kulinarna. Marginaty znoszą chyba dość spore jaja, nie? Większe niż moje pelomeduzy, więc jest co rzucić na patelnię. A......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Tohu-va-bohu

Tohu-va-bohu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6801 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 May 2010 - 15:33

Siemaszko,

Aniu, byłabyś skora do rozdawania swoich rozmnożonych żółwi? Pierwszych kilka, odpowiedzialnym przyjaciołom - pewnie tak (ja też - i tak robię),......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Onsen

Onsen
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6892 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 May 2010 - 16:56

[quote]
Olku, co do sensu rozmnażania żółwi w Polsce w ogóle - mnożyć to je możemy (najlepiej te spoza załączników) gdziekolwiek, ale szkoda czasu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 jaszczur

jaszczur

    Poprzedni pomocnik na forach jaszczurkowych

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7080 dni
  • Poland / Śląskie / Lubliniec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 May 2010 - 18:23

[quote], a następnie dla idei wychuchane i wybadane osobniki oddać komuś, kto już - bynajmniej nie dla idei - może na nich (tj. na ich......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.