Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Pomocy żółw lądowy UMARŁ




  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 mgda

mgda
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5122 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 April 2010 - 15:53

Witam opisze szybko historie i co mi poradzicie bo mój synek ciągle wypytuje o żółwia. Dnia 28,02,2010r w sklepie zoologicznym "AQNAEL" w (Auchanie) w Szczecinie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Pomocy żółw lądowy UMARŁ     x


#2 Sylwester

Sylwester
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5659 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 April 2010 - 16:40

Właśnie z sklepami zoologicznymi(są wyjątki) tak jest.
Że nie dbają w ogóle o zwierzaków, tylko zależy im tylko na pieniądzach
i często......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 siweq

siweq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5444 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 April 2010 - 16:55

Żółwie lądowe są drogie, co dla właścicieli sklepów jest łakomym kąskiem. Powiem tak: jeśli nie chcesz znów się tak "załatwić" i przy okazji stracić dużych......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Jarek_Zajaczkowski

Jarek_Zajaczkowski
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5443 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 April 2010 - 17:00

[quote]Witam opisze szybko historie i co mi poradzicie bo mój synek ciągle wypytuje o żółwia. Dnia 28,02,2010r w sklepie zoologicznym "AQNAEL" w (Auchanie) w Szczecinie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 mgda

mgda
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5122 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 April 2010 - 17:04

Jeśli chodzi o mojego synka to on nic nie robił nie bawił się z nią Sam do żółwia nie podchodził Więc nic nie mógł zrobić......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6819 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 April 2010 - 19:00

a jakie warunki ,,mieszkaniowe,, mial Zolw? Jaki to zolw? Posiadasz jakies zdjecia? Moze pomozemy wyeliminowac bledy na wypadek, gdybys postanowila przygarnac kolejnego zolwia. Mozesz wstawic......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 marasol

marasol
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5334 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 April 2010 - 21:59

jeszcze jedno

koszty przygotowania akwarium i jego obsługi są zdecydowanie wyższe niż domu dla lądowego.
Dochodzi filtracja wody, złoża, oświetlenie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 maryjane

maryjane
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5073 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 June 2010 - 22:03

Posiada Pani może jeszcze papiery Cites dotyczące tego żółwia? U mnie zdarzyła się podobna historia i również jestem ze Szczecina.Z ciekawości chciałam się dowiedzieć jaka......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 żabka1981

żabka1981
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5035 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 July 2010 - 22:58

Witam. Ja również kupiłam żółwia w sklepie zoologicznym w auchanie, na pocczątku lutego. Mój żółwik czester czuje sie doskonale. Kupująć żólwia prawde mówic nie znałam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.