Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Power Sun



  • This topic is locked This topic is locked
70 replies to this topic

#1 izunia4848

izunia4848
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6715 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 March 2006 - 20:16

Właśnie robię nowe terra dla lega, mam małe pytanie. Czy zamiast świetlówki mogę użyć Power Sun Zoo Medu ? Jeżeli tak to czy ma być......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Power Sun     x


#2 Deore

Deore
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7478 dni
  • Poland / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2006 - 22:29

A ile % UVB ma ta żarówka ? Ja raczej polecał bym zwykła świetlówkę, ponieważ prawdopodobieństwo jej przepalenia jest znikome w porównaniu do wybuchających żarówek,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 izunia4848

izunia4848
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6715 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 March 2006 - 07:01

Swietlowki dzialaja na okolo 30 cm dlatego szukam innej alternatywy, ale jezeli power sun to zly pomysl to zamontuje swietlowki. Chyba ze moze sa zarowki......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Deore

Deore
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7478 dni
  • Poland / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 March 2006 - 07:17

UVB w świetlówkach, świetlówkach kopmaktowych i żarówkach ma zawsze około 30 cm, niezależnie od mocy ponieważ tyle wynosi długość fal tworzących spektrum UVB. Najlepszym wyjściem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 izunia4848

izunia4848
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6715 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 March 2006 - 07:47

Dzieujei za pomoc, beda swietlowki,


#6 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 21 March 2006 - 08:02

Uwazam, ze zarowka power sun jest doskonalym rozwiazaniem dla jednego osobnika w terrarium. UVB emitowane przez ta zarowke ma zasieg do 2 m. wiec jedna......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 izunia4848

izunia4848
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6715 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 March 2006 - 08:19

to ja juz nie wiem co mam zrobic. chcialam zamontowac power sun wlasnie ze wzgledu na te 2 m. Deore mnie troche przestraszyl tym strzelaniem.


#8 Rysiek

Rysiek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7557 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 March 2006 - 10:12

[quote]UVB w świetlówkach, świetlówkach kopmaktowych i żarówkach ma zawsze około 30 cm, niezależnie od mocy ponieważ tyle wynosi długość fal tworzących spektrum UVB. Najlepszym wyjściem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 lb

lb
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6672 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 March 2006 - 11:13

Jak napryskasz to na bank strzeli. A wtedy 200zł poszło...
Co do zasięgu Power Sun - no comment, w odległości 30cm natężenie uvb wynosi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 izunia4848

izunia4848
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6715 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 March 2006 - 18:11

Przeczytałam.Mam pytanie czy te żarówki T-Rex są lepze od Power Sun, jeżeli tak to gdzie je można nabyć, bo prawdę mówiąc nigdzie się z nimi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.