Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Damian_WDZ to OSZUST



  • This topic is locked This topic is locked
106 replies to this topic

#1 Kleopatra

Kleopatra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5491 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Świdnica
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 August 2009 - 12:10

Ostrzegam!
Nie kupujcie nic od[color=red] damiana_WDZ[/color] z łódzkiego. To zwyczajny oszust. Ma własną stronkę www. vitticeps.pl i udaje hodowcę agam. Przelałam mu pieniądze na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#2 damian_WDZ

damian_WDZ
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6148 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 August 2009 - 22:59

Prosze mi powiedziec kiedy zostal przelew zrobiony? :)
W srode doszedl do mnie, wiec raczej nie wysle agamki w czwartek, zeby siedziala na poczcie?......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Madziula20

Madziula20
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6253 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Strzelin
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 August 2009 - 22:59

a czy masz jakiś dowód przelania pieniędzy?rozmowy gg/mail? może zakup odbył się przez allegro?
Kiedy miała nastąpić wysyłka?jaka forma wysyłki?

edit:......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Kleopatra

Kleopatra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5491 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Świdnica
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 August 2009 - 09:13

Pieniądze doszły we wtorek. Mam potwierdzenie z banku. Byliśmy umówieni ,że jak tylko przyjdą to gad będzie wysłany tego samego dnia. W srodę użytkownik Damian......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Kleopatra

Kleopatra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5491 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Świdnica
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 August 2009 - 09:20

Oczywiście ,że mogłam poczekać kilka dni, ale tylko wtedy, gdy ktoś jest ze mna uczciwy. Nie pisałes mi na GG ,że agama zostanie wysłana w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 sasiad

sasiad
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7138 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 August 2009 - 13:47

Dobrze że takich jak ty jest mało. Wszystko chciałaby mieć na za 10 minut. Trzeba było samej po agamę jechać, a nie teraz marudzisz i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Neta

Neta
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5751 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 August 2009 - 14:44

a gdyby wysłał ją w czwartek, agama nie doszłaby w piatek, poczta w weekend nie pracuje, dostałaby więc pani przesyłke w poniedziałek - to narzekałaby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 drizzt

drizzt

    Moderator w działach giełdowych

  • Pomocny na giełdzie
  • Z nami od: 7192 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 August 2009 - 14:54

To chyba zle szukasz.

http://www.terrarium.com.pl/forum/viewtopic.php?topic_view=threads&p=1165489&t=370801
http://www.terrarium.com.pl/forum/viewtopic.php?topic_view=threads&p=1157776&t=367846


#9 Jogle

Jogle
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5911 dni
  • Poland / Mazowieckie / Żyrardów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 August 2009 - 14:58

Zgadza się na koniec tygodnia się nie wysyła zwierząt a mając dużo chętnych na agamy zawsze można źle odpisać i nie do tej osoby co......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Kleopatra

Kleopatra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5491 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Świdnica
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 August 2009 - 18:44

Poinformował mnie ,że agamę wysłał w środę. Więc czekałam, czekałam i nadal czekam..............



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.