Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Kolejna "kłoda" rzucana pod nogi terrarystów przez Ministerstwo Środowiska



  • This topic is locked This topic is locked
35 replies to this topic

#1 Wiciu

Wiciu
  • Redaktor.nieaktywny
  • Z nami od: 7570 dni
  • Poland / Śląskie / Bytom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 July 2009 - 22:00

http://www.mos.gov.pl/g2/big/2009_06/c70dfcd2dc1798be93ed090b10ceefff.pdf
Oj posiadacze czerwonolicych, wasze dni z pupilami są policzone.
No cóż nie od dziś wiadomo, kto lobbuje za tym by wyplenić czerwonolice......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#2 Serpiente

Serpiente
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6478 dni
  • Poland / Podkarpackie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 July 2009 - 22:14

Często spotykany ptak, Aleksandretta. Z saków burunduk, szop pracz, królik florydzki, ostronos rudy...


#3 Tomek_Nie

Tomek_Nie
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7211 dni
  • Poland / Podkarpackie / Mielec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 July 2009 - 23:43

Wiciu , dopóki terraryści nie będą w stanie udowodnić że ich zwierzęta siedzą i umierają w ich domach to będą wchodzić takie ustawy ! i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Radek_Pomagalski

Radek_Pomagalski

    Miniony moderator w dziale Skorupiaki

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 7555 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 July 2009 - 23:46

A co właściwie to rozporządzenie oznacza dla hodowców tych gatunków? Mnie oczywiście szczególnie interesuje sprawa raka luizjańskiego...


#5 PHS

PHS
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7568 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 July 2009 - 06:08

[quote]czerwonolicych[/quote]
Jeszcze gorzej pod poz.96 pisze jak wół : żółw ozdobny czyli trachemys scripta,czyli załapie się mój troosti i wszystkie zółobrzuchy też,z resztą doborową......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Wiciu

Wiciu
  • Redaktor.nieaktywny
  • Z nami od: 7570 dni
  • Poland / Śląskie / Bytom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 July 2009 - 10:08

Oj Tomku źle myslisz bo po pierwsze dałeś od siebie wyłudzić państwu wielokrotność 17 pln (bo przecież wystarczy jedno zbiorcze zaswiadczenie)
Nic nie zmienia......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 frotek

frotek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6282 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 July 2009 - 12:14

Nie wiem ja się na sprawach papierkowych nie znam tak więc może ktoś mi wytłumaczy co ma na celu taka ustawa, bo czytam ten tekst......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Ge0rg

Ge0rg
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5924 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 July 2009 - 13:48

[quote]Nie wiem ja się na sprawach papierkowych nie znam tak więc może ktoś mi wytłumaczy co ma na celu taka ustawa, bo czytam ten tekst......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Grochu

Grochu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7560 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 July 2009 - 14:02

Przepraszam, przegłądnąłem to rozporządzenie i nie bardzo widzę tam jakąś kłodę... To tylko techniczny spis gatunków, które mogą stanowić zagrożenie, wpływu na prowadzenie hodowli ja......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 GreGecko

GreGecko
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5547 dni
  • Poland / Mazowieckie / Pułtusk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 July 2009 - 14:12

Połowa wymiennych gatunków ryb,ptaków,ssaków żyje już w Polskim środowisku.Reszta gatunków wątpię żeby przeżyła.Zamiast wymyślać kolejne ustawy praktycznie nie wnoszące nic w życie.Wzięli by się do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.