Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


łączenie

- - - - -  
Konflikt między żółwicami




  • This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

#1 Joolia

Joolia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5898 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 May 2009 - 15:43

Doradźcie coś proszę.
Mam dwie żółwice stepowe. Jedna ma 15 lat, 15cm, druga 3 lata i 6cm, mam ją od dwóch miesięcy.
Przez pierwszy miesiąc......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Konflikt między żółwicami     x


#2 Azazella

Azazella
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7242 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 May 2009 - 16:47

Czy jesteś pewna płci żółwi? Przy 6 cm jak określiłaś płeć? Myślę, że możesz się mylić w tej ocenie i to nawet w obydwu przypadkach......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6171 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 May 2009 - 17:15

W\zasadzie moge dodac tyle, ze jesli to obie samice, to nalezy sie cieszyc, ze to ta mniejsza jest agresorka, w druga strone byloby niebezpiecznie. Mozesz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Azazella

Azazella
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7242 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 May 2009 - 17:45

[quote]Dodatkowo jesli glownym punktem zapalnym jest miejsce pod zarowka to mozesz przynajmniej czasowo zainstalowac druga lampe. Rowniez przez pierwsze dni zapewnialabym im sporo jedzenia zeby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6818 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 May 2009 - 20:53

Fakt, coś tu nie gra z tymi rozmiarami. O ile 15 cm 15letnia samica brzmi wiarygodnie, to przyznam, że 6 cm 3 latek już nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Joolia

Joolia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5898 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 May 2009 - 08:32

Duża żółwica jest znajdą, więc wiek 15 lat to jedynie podejrzenie weterynarza. Na 100% samica.
Druga ma papiery, więc u niej akurat wiek jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 epf

epf
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6218 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 May 2009 - 22:03

spoko może się uspokoi.

ja na jesieni kupiłam Killerke - nawzwa od tego, że atakowała = gryzła, kryła moja większa Kornelię.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6171 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 May 2009 - 22:08

No wiesz, lazenie innym po glowie i wyzeranie z pyska to jak najbardziej normalne zachowania ;)


#9 epf

epf
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6218 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 May 2009 - 22:28

no to wiem :)
te łazenie sie przesmieszne, jak leza na siebie i jedna na drugą wchodzi jak mozna spokojnie bokiem przejść ..
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6818 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 May 2009 - 07:47

Miło przeczytać, ze Twoje samiczki się dogadały, było to zresztą do przewidzenia :) Jednak niestety stepowe żółwie to ,,zupełnie inna bajka,,.
Łącząc agresywną samicę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.