Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zbiornik zewnętrzny

- - - - -  
Co musi się znaleźć na wybiegu balkonowym ?




  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 Pitek32

Pitek32
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5541 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Olsztyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2009 - 12:06

Planuje zrobić wybieg balkonowy dla mojego jakieś 6 cm ostrogrzbieta, tylko nie wiem musi się tam znajdować ? Chodzi mi głownie o filtr, podłoze i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Co musi się znaleźć na wybiegu balkonowym ?     x


#2 Gość_oliwier_*

Gość_oliwier_*
  • Gość

Posted 01 June 2009 - 15:18

Nic , filtr nie potrzebny . Grzalka ? żeby sie przeziebil ? Podloze najlepiej ziemia i na to posiac trawe poczekac 10 dni . ......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 gonarek

gonarek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6746 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 June 2009 - 19:27

A niby dlaczego filtr nie jest potrzebny? Żólwie na zewnętrznych wybiegach wydalają (i brudzą wodę) dokładnie tak samo jak w domowym akwaterrarium, wiec filtracja jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 7552 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 June 2009 - 22:27

Rozmawiamy o żółwiu wodno-lądowym, nieprawdaż?
Więc dla nich wybieg musi mieć charakter bliższy oczku wodnemu, czyż nie?
Żeby dobrze się czuł, musi mieć......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Pitek32

Pitek32
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5541 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Olsztyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 June 2009 - 14:44

Ja chciałem zrobic coś takiego jak Slomka w podklejonym wątku, tylko że z większą wyspą, ale jakoś nie mam na nią pomysłu. Nie wiem czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 gonarek

gonarek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6746 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 June 2009 - 15:47

Tak jak zwrócono uwage juz wczesniej grzałka na wybiegu zewnetrznym jest zbedna, a w chłodniejsze dni wrecz niebezpieczna, gdyz grozi to zbyt duzymi róznicami temperatur......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Gość_oliwier_*

Gość_oliwier_*
  • Gość

Posted 02 June 2009 - 16:05

[quote]A niby dlaczego filtr nie jest potrzebny? Żólwie na zewnętrznych wybiegach wydalają (i brudzą wodę) dokładnie tak samo jak w domowym akwaterrarium, wiec filtracja jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 gonarek

gonarek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6746 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 June 2009 - 13:28

1000l czy 10000l to nadal zbyt mało, aby w oczku mogły zaistniec skuteczne procesy samofiltracji. Do tego potrzebny byłby spory staw z naturalnym dnem i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.