Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
jak zdezynfekowac terrarium



  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 aszysz

aszysz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5501 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 April 2009 - 13:08

hej wszystkim to mój 1 post :)
Kupiłam wczoraj od znajomego terrarium i w niedługim czasie chce zeby zamieszkał w nim gekonek
terrarium......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: jak zdezynfekowac terrarium     x


#2 SandokanGliwice

SandokanGliwice
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5932 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 April 2009 - 13:25

Najlepiej to pozbyć się tego gipsu bo go raczej nie wyczyścisz, potem jak już pozbędziesz się gipsu to kilkakrotnie umyj terrarium detergentem ja to robię......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 aszysz

aszysz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5501 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 April 2009 - 13:33

w ten sposob to bardziej mi sie oplaca nowe terrarium zrobic chodzi mi o to ze np sa takie urządzenia na parę do dezynfekcji.....






#4 CinnamonGirl

CinnamonGirl

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6756 dni
  • Poland / Śląskie / Ruda Śląska
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 April 2009 - 13:33

Sa rózne choroby np crypto bardzo powazne (wtedy wg mnie w ogóle nie powinno sie tego terra ponownie używac).
Gipsu/scianek wspinaczkowych nie wyczyscisz ani......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Pawel_Szydlowski

Pawel_Szydlowski

    Lekarz weterynarii

  • Lekarz weterynarii.nieaktywny
  • Z nami od: 7377 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Świecie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 April 2009 - 15:48

Wyczerpujący artykuł znajduje się w dziale "wiedza" -> http://www.terrarium.com.pl/zobacz/czyszczenie-dezynfekcja-i-sterylizacja-746.html
Warto się z nim zapoznać.


#6 SandokanGliwice

SandokanGliwice
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5932 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 April 2009 - 18:45

[quote]Sa rózne choroby np crypto bardzo powazne (wtedy wg mnie w ogóle nie powinno sie tego terra ponownie używac).
Gipsu/scianek wspinaczkowych nie wyczyscisz ani......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.