Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


rozmnażanie

- - - - -  
kiedy żółwie zaczynają interesować się sex'em?




  • This topic is locked This topic is locked
14 replies to this topic

#1 cinamon

cinamon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5988 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 March 2009 - 12:48

Kiedy żółwie zaczynają interesować się sex'em, składać jaja (choćby niezapłodnione)?






Similar Topics: kiedy żółwie zaczynają interesować się sex'em?     x


#2 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6173 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 March 2009 - 12:53

Samce moga zaczac dosc wczesnie, ja slyszalam o takich, ktore ledwo zaczynaly pokazywac plec tzn ledwo im ogon urosl a juz obskakiwaly co popadli, kamien,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6820 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 March 2009 - 13:09

Małgosia, raczej wiek jest istotny, a nie wielkość. To jest zresztą ogólnie źle postawione pytanie. Czy chodziło o to, kiedy zaczynają dojrzewać? Czy o to,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 cinamon

cinamon
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5988 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 March 2009 - 13:24

Moje żółwie mają 10 cm i jakiś czas temu zauważyłam że dość zaczynają się podgryzać w łapy (a chyba gdzieś kiedyś wyczytałam że to zachowanie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6173 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 March 2009 - 13:41

A ja bym powiedziala, ze to wlasnie wielkosc i masa ciala u gadow ma wiecej do rzeczy niz wiek. Pewnie, ze dwulatek 15 cm moze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6820 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 March 2009 - 14:08

Podobno widziano 2 latka greckiego wielkości niemal dorosłego samca - choć taki wielki nadal jest biologicznie dzieckiem. Co innego mozliwości samicy, która biologicznie jest gotowa......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6173 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 March 2009 - 14:55

No ja przy mlodym nawet nie wspominam o takich sprawach, niech sobie jak najdluzej zyje w nieswiadomosci i ogranicza sie do wyjadania Shelly z paszczy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6820 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 March 2009 - 15:56

no może, oczywiście. Ale to odruchy, nie jakaś konkretna reakcja na unoszący się zapach samicy w powietrzu :)
3 miesięczny szczeniak (albo Korek...;))......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 OleK

OleK
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6386 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 March 2009 - 22:19

Chyba jednak wielkość ma znaczenie. Czytałem o samicy S. odoratus trzymanej w niewoli (wiem, że to nie testudo, ale jednak żółw), która w wieku 1,5......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6173 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 March 2009 - 02:40

Ania, ja nie wiem, czy Twoje dziewczyny potrafia pogonic samca, ale jak Anatemie znudzily sie zaloty Ezry to ja tydzien szerokim lukiem potem omijal a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.