Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Teraz jestem podejrzany !!!! c.d. sprawy Policja i ptasznik !!



  • This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

#1 kemots

kemots
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5841 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 February 2009 - 14:54

Kolejny zwrot w sprawie mojego ptasznika. Dziś byłem na komendzie policji wezwany jako świadek.
Ku mojemu zaskoczeniu zostałem przesłuchany w charakterze podejrzanego!!!. Podstawą zmiany......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Teraz jestem podejrzany !!!! c.d. sprawy Policja i ptasznik !!     x


#2 tomaszekpoz

tomaszekpoz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6722 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 February 2009 - 15:40

Widać że Policja już nie ma się czym zajmować!!!! Będę trzymał kciuku za pomyślne zakończenie sprawy.


#3 metiu

metiu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6176 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 February 2009 - 19:11

to widzę, że będziemy mieli coraz więcej policjantów wśród terrarystów, bo chcąc, nie chcąc, będą musieli się zająć kędziorami. Co do całej tej sprawy to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Manieek

Manieek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5666 dni
  • Poland / Małopolskie / Nowy Targ
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 February 2009 - 19:21

Heh o kędziorka tyle problemów. Policja naprawdę nie ma nic do roboty. To jest żałosne że robią problemy o takie głupoty, podczas gdy są ważniejsze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Adamus1916

Adamus1916
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5887 dni
  • Poland / Mazowieckie / Wołomin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 February 2009 - 19:28

Ja mam takie pytanko...
Gdybyś się przyznał dobrowolnie jaka kara Ci groziła?


#6 Loxodonta

Loxodonta
  • Redaktor.nieaktywny
  • Z nami od: 7048 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 February 2009 - 21:02

[quote]Ja mam takie pytanko...
Gdybyś się przyznał dobrowolnie jaka kara Ci groziła?[/quote]

Zapewne dostałby karę "w zawiasach" i w czasie trwania......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Wiciu

Wiciu
  • Redaktor.nieaktywny
  • Z nami od: 7567 dni
  • Poland / Śląskie / Bytom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 February 2009 - 22:14

możę diokładnie napisz za co Cie oskarżają i z jakiego paragrafu, a właściwie artykułu?
Pewnie 128.2 ale jakie przepisy UE i w jaki sposób......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 kemots

kemots
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5841 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 February 2009 - 09:16

[quote] [quote]Ja mam takie pytanko...
Gdybyś się przyznał dobrowolnie jaka kara Ci groziła?[/quote]

Zapewne dostałby karę "w zawiasach" i w czasie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 kemots

kemots
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5841 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 February 2009 - 09:54

[quote]możę diokładnie napisz za co Cie oskarżają i z jakiego paragrafu, a właściwie artykułu?
Pewnie 128.2 ale jakie przepisy UE i w jaki sposób......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Bartoszpo

Bartoszpo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6386 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Chodzież
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 February 2009 - 12:37

Są odpowiednie klucze wg. których można stwierdzić, czy ten okaz to akurat kędziorek. Jeżeli biegły określił to na podstawie zdjęcia to masz tu możliwy punkt......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.