Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - podłoże

- - - - -  
ziemia w terra




  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 kationok

kationok
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5927 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 October 2008 - 18:44

mam problem z ziemią - w mieszkaniu robi się teraz coraz cieplej, codzienne podlewanie terra juz nie starcza, by podloze bylo ubite - ziemia robi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: ziemia w terra     x


#2 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6173 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 18 October 2008 - 19:55

Po prostu wykop skads i regularnie zwilzaj i przekopuj, zeby rowno trzymala wilgoc, innego wyjscia chyba nie ma. Takiej ziemi sie nie kupuje.


#3 horyzont

horyzont
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5747 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Leszno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 October 2008 - 13:03

Nie chce zaśmiecać forum nowym postem o podobnej treści, wiec pozwolę sobie podłączyć się pod ten temat.

Mianowice, mam zamiar wymienić......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6173 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 October 2008 - 14:24

Nie widze zwiazku miedzy wymiana podloza a przeziebianiem sie zolwi. Zraszac mozesz letnia a nawet ciepla woda i w momencie, kiedy jeszcze przez jakis czas......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 kationok

kationok
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5927 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 October 2008 - 17:24

wykopac wlasnie nie mam gdzie.. w parku nie pozwalaja starsze panie - juz mialam na ten temat debate;) - a z podworka hmmm.. a czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6173 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 October 2008 - 18:40

Wypatrz jakis nieuzytek i wykop;) jak bedzie przyzwoita darn to nawet jak wyschnie nie bedzie zbyt duzego dostepu do piachu. Zreszta mozna karmic z miski.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Azazella

Azazella
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7244 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 October 2008 - 12:03

Zraszacz służy mi do robienia ogólnego wrażenia porannej rosy.

Natomiast, by ziemia miała dobrą wilgotność i żeby było od czasu do czasu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 kationok

kationok
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5927 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 October 2008 - 13:58

Bardzo Wam dziękuję! to tylko teraz pozostaje mi szukać sklepu wędkarskiego ;) pozdrawiam!



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.