Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


technika

- - - - -  
Akwarium z pokrywą czy bez ?




  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 wromich

wromich
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5696 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 September 2008 - 21:55

Witam, chciałbym zakupić akwarium dla żółwia wodnego prawdopodobnie będzie to żółw żółtobrzuchy, akwaterrarium będzie miało wymiary 80dłx40szerx40wys. I teraz mam pytanie czy kupować je z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Akwarium z pokrywą czy bez ?     x


#2 gonarek

gonarek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6745 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 October 2008 - 00:23

Oswietlenie UVB zamontujesz w pokrywie, ale z zarówka grzewczą bedzie juz bardzo duzy problem. Poza tym szczelnie zakryte akwaterrarium bedzie srodowiskiem niekorzystnym dla zólwia, poniewaz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 pogow

pogow
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5635 dni
  • Poland / Małopolskie / Maków Podhalański
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 November 2008 - 15:20

Szkoda wydawać pieniędzy na pokrywę która kosztuje ponad 150 zł ja pokrywę wykonałem sam wystarczy troszkę pomajsterkować nie trzeba tu zbytnio mieć umiejętności złotej rączki......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 gonarek

gonarek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6745 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 November 2008 - 00:51

Aż się prosi, zeby zamontować na tej świetlówce odbłyśnik i skierować go w dół. Dzieki temu wiecej swiatła i UVB bedzie trafiac tam gdzie jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.