Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - pozostałe tematy

- - - - -  
Domowe terraria dla żółwi lądowych - projekt, kilka pytań.




  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 horyzont

horyzont
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5747 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Leszno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 September 2008 - 21:16

Witam serdecznie, mam zamiar zbudować nowe terraria dla moich skorupek.

Projekt i wymiary:

[foto=87519]Projekt wybiegu domowego dla żółwi stepowych.[/foto]


- Terrarium mam zamiar zamówić z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Domowe terraria dla żółwi lądowych - projekt, kilka pytań.     x


#2 filipp_86

filipp_86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6208 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 September 2008 - 22:26

wiesz co ja bym taki projekt wykonal na regale z katownikow. kiedys widzialem taki chyba w castoramie w cenie cos ok 200zł. mial wys cos......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 ITON

ITON
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6149 dni
  • Poland / Lubuskie / Świebodzin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 September 2008 - 06:16

CZesc

ja mam piętowe terra więc jak będziesz miał jakieś pytania to pisz napewno odpowiem - a co do tego co już......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 horyzont

horyzont
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5747 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Leszno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 September 2008 - 09:10

Witam;

Jako źródło światła mam zamiar zastosować Repit Glo UVB 26W - mam je w chwil obecnej i dają bardzo dużo jasnego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 filipp_86

filipp_86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6208 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 September 2008 - 09:44

http://www.waran-regaly.pl/index.php/browse,id_gr,17.html o coś takiego mi chodziło. Są stabilne, jednak mogą wydawać się mało estetyczne, ale "diecezja" należy do Ciebie ;)


#6 Azazella

Azazella
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7244 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 September 2008 - 12:40

Co prawda nie jestem zbyt technicznie uzdolniona, ale czy nie dałoby się wziąć takiego gotowego stelażu (kupny ma już określoną nośność półki, na którą można......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6173 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 September 2008 - 16:58

Ja tez rozwazam uzycie gotowego regalu do budowy terrariow po przeprowadzce, tyle ze jeszcze nie znalazlam takiego o podstawie 120x80 albo 150x80, a takie mam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.