Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
przeziębienie?



  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 limona

limona
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5726 dni
  • Poland / Pomorskie / Nowy Dwór Gdański
  • Płeć: Kobieta

Posted 02 September 2008 - 21:03

U mojego lewgana zauważyłam zielono żółtą, gęstą wydzieline z nosa. Czy jest to przeziębienie? Jeżeli tak to jak to leczyć, jeżeli w okolicy nie ma......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: przeziębienie?     x


#2 Długopis

Długopis

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7084 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 September 2008 - 06:51

Nie wiem czy to przeziębienie, ale gęsta żółta wydzielin z nosa, to na pewno nie nadmiar soli i nic dobrego. Nie masz innego wyjścia jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Rysiek

Rysiek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7565 dni
  • Poland / Śląskie / Gliwice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 September 2008 - 16:48

Profilaktycznie możesz podać niewielką ilość kropli Echinacea do pokarmu przez kilka dni.
http://www.domzdrowia.pl/40575,echinacea-complexe-nr-40-krople-30-ml-nawracajace-infekcje-noso-gardzieli.html






#4 Izabela

Izabela
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7562 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 September 2008 - 17:23

Obawiam się, że zielono-żółta, gęsta wydzielina jest objawem infekcji bakteryjnej i być może potrzebny będzie antybiotyk. Echinacea profilaktycznie nie zaszkodzi, ale tak czy inaczej należy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.