Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Czy ktoś hoduje skrzypłocze?



  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 jackobanan

jackobanan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5881 dni
  • Poland / Małopolskie / Krzeszowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 July 2008 - 11:25

Witam
Tak jak w temacie. Czy ktoś wie jak wygląda hodowla skrzypłoczów?
Pozdro:)





Similar Topics: Czy ktoś hoduje skrzypłocze?     x


#2 AdAm-ek

AdAm-ek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6076 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Bardo
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 July 2008 - 02:57

O nie moge! Uwielbiam skrzypłocze!!! Naprawdę niesamowicie wyglądają! Nawet kiedyś byłem w posiadaniu dwóch "skorup".
Nigdy nie słyszałem o trzymaniu skrzypłocza lecz temat......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Radek_Pomagalski

Radek_Pomagalski

    Miniony moderator w dziale Skorupiaki

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 7548 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 August 2008 - 20:54

Skrzyplocze po pierwsze nie sa skorupiakami, ale szczekoczulkowcami (a dokladniej ostrogonami), grupa spokrewniana najblizej z pajeczakami (a konkretnie skorpionami). Zyja w morzu i sa jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 radiesteta

radiesteta
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6405 dni
  • Poland / Śląskie / Piekary Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 August 2008 - 23:46

Z tego co wiem to kiedyś przynajmniej Instytut Oceanografii w Gdyni je miał. Teraz dawno tam nie byłem wiec nie wiem, ale te zwierzaki sĄ......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 gosia_100b

gosia_100b
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5673 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 November 2008 - 14:03

Ja też uwielbiam skrzypłocze czego dowodem jest kolekcja skorup leżąca u mnie na półce, zebrana własnoręcznie na plaży w USA. Tam też widziałam skrzypłocze w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 SzFeniks

SzFeniks
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4152 dni
  • Poland / Łódzkie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 December 2012 - 00:02

Skr[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 248)]zypłoc[/background][/font][/color][color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 248)]ze są do hodowania miałem 3 s[/background][/font][/color][background=rgb(248, 248, 248)][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][color=#282828]zt nawet kopulowały u......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by SzFeniks, 23 December 2012 - 00:03.







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.