Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
jaka żaba na początek?



  • This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

#1 jackobanan

jackobanan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5896 dni
  • Poland / Małopolskie / Krzeszowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2008 - 16:05

Witam
jastem początkującym hodowcą i mam pytanie dotyczące płazów(dokładniej żab) a konkretnie jak w temacie. Zastanawiałem się nad jakąś rzekotką i również nad......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: jaka żaba na początek?     x


#2 mrowa

mrowa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6070 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2008 - 16:25

drzewołazy są bardzo trudne w hodowli więc ci nie polecam ich. ploecam ci rzekotkę żabią (http://www.terrarium.com.pl/zobacz/phrynohyas-resinifictrix-rzekotka-zabia-138.html )
lub Hyperolius puncticulatus (http://www.terrarium.com.pl/zobacz/hyperolius-puncticulatus-1570.html)


#3 jackobanan

jackobanan
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5896 dni
  • Poland / Małopolskie / Krzeszowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2008 - 16:32

A może byc żaba latająca bambusowa, bądź inne latające?
Proszę o odpowiedź.






#4 Yahilles

Yahilles

    Pomocny w dziale Płazy

  • Pomocny
  • Z nami od: 6439 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2008 - 16:58

Takich pytań było mnóstwo!

Żaby bambusowe nie nadadzą się dla początkujących, poza tym są drogie i trudno dostępne.
Drzewołazy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Radek_Pomagalski

Radek_Pomagalski

    Miniony moderator w dziale Skorupiaki

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 7563 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2008 - 17:02

One produkują ten jad z jadu egzotycznych mrówek. Jeśli będą jeść inne owady (nie mrówki) nie będą miały z czego produkować jadu, wiec mieć go......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 maly19robert

maly19robert
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5902 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2008 - 17:06

Latające?? Takich to jeszcze nie widziałem :)
Bambuski jest raczej trudno dostać a jak ci się uda to na pewno dużo przepłacić, no ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Gość_ambon_*

Gość_ambon_*
  • Gość

Posted 11 May 2008 - 18:31

Dla początkujących nadają sie także kumaki, mają niewielkie wymagania i nie są drogie i są łatwo dostępne. Hoduje je od kilku lat i z rozmnożeniem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 panM

panM
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6346 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2008 - 19:52

Witam
Ja swoją przygodę z płazami zaczynałem od drzewołazów, a konkretnie tricolorków, i to co mogę na ich temat powiedzieć to, to ze na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 stachiro

stachiro
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7267 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2008 - 20:00

Ze wszystkich wymienioych Kumali są najlepsze ! Cenowo i co do optymalnych warunków utrzymania oraz wyzywienia !
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Pytanie to powraca na Forum......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 maly19robert

maly19robert
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5902 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 May 2008 - 20:12

[quote]
2. Rzekotki
[/quote]
To też zależy jakie. A co do kumaków, to fakt, są tanie, i łatwe w hodowli oraz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.