Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
??



  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 mariusz69

mariusz69
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6859 dni
  • Poland / Pomorskie / Bytów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 August 2005 - 21:27

Mój Leon cały czas kopie w ziemi juz mnie to denerwuje poniewaz caly czas musze go kapac i sprzatac w terrarium. Kiedys tak nie robil......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#2 Izabela

Izabela
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7560 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 August 2005 - 06:00

Twój Leon albo bardzo chce wydostać się z terrarium, albo ma niespożyte siły i "musi się wyładować", albo też jest to Leonka i usilnie myśli......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 25 August 2005 - 06:13

Jeli zmieniales terrarium to jest jeszcze jeden powod, a mianowicie aklimatyzacja. Legwany tak jak wiele innych zwierzat przyzwyczajaja sie do wielkosci i wystroju terra.[/list]






#4 mariusz69

mariusz69
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6859 dni
  • Poland / Pomorskie / Bytów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 August 2005 - 14:03

Legwan ma 2lata i nie jestem pewien ze to samiec:]


#5 Izabela

Izabela
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7560 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 25 August 2005 - 18:03

Może być tak, że to tylko okres przejściowy, czyli aklimatyzacja. Jeśli legwan ma dwa lata to istnieje jednak pewne prawdopodobieństwo, że jest to samica, która......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 MarcinS

MarcinS
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7304 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 August 2005 - 03:01

ja tez mialem ten problem ale to nie byla przeprowadzka lega, a i na jaja zamlody/a ktos nie pamietam kto poradzil ze legowi sie nudzi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Leguś

Leguś
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6772 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 October 2005 - 03:33

Mój Leguś przez ten okres co go mam, to juz przyuwarzyłem z 2-3 razy nurkował pod podłożem,
ale według mnie to jest forma......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.