Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Zawartość jesiennie

Znaleziono 28 napisanych przez jesiennie (Wyszukiwanie ograniczone z 07-maja 23)


Według typu zawartości

Zobacz tego użytkownika

Sortuj według                Porządek  


#1909122 Odbarwienia u agamy brodatej

Napisany przez jesiennie na 03 lipca 2020 - 02:42 w Agamy - brodata i karłowata

Proszę wybaczyć że nie mam załączonych zdjęć piszę z telefonu i nie dopiero "ogarnęłam" że jest pełna wersja strony. Sprawa załatwiona skonsultowane z weterynarzem od gadów. Wszystko w normie. Jest przed wylinka ostatnią w tymże czasie dojrzewania. Kontrolnie badanie kału jest zrobione. Przy okazji dodam że Moja agamka często miewała kokcydia. Aktualnie Mimo że nie ukazuje objawów to już ze strachu robię często badania. Ma 7 miesięcy a miała 3 razy kokcydiozę Czy ktoś z was wie jak uniknąć na przyszłość to paskudztwo?
Chciałabym aby moją moją Agamke nie dopadła już kokdlcydioza. Dr. Mówi że ciężko uniknąć. I to często od karmowki. Więc zwraca się do was moz3acie sposób? O którym nie mam pojęcia



#1908892 Odbarwienia u agamy brodatej

Napisany przez jesiennie na 30 czerwca 2020 - 00:03 w Agamy - brodata i karłowata

Ciemne odbarwienia u agamy



#1907853 Budowa Terrarium

Napisany przez jesiennie na 17 czerwca 2020 - 13:42 w Agamy - brodata i karłowata

Co myślicie o formie Komodo?
Czy ktoś ma zdanie na ten temat
Jak sprawdzają się żarówki Komodo?



#1903141 Agama brodata - kiedy brać na rękę?

Napisany przez jesiennie na 29 kwietnia 2020 - 14:27 w Początkujący hodowcy jaszczurek

Nikt tu nie mówi o zabawie. Nie chcę naprawdę obrażać ale jak się czyta te odpowiedzi to naprawdę nie są adekwatne. Nie, zdecydowanie nie chciałabym być na miejscu twoich zwierząt :/ Nie ma sensu cokolwiek pisać poniewaz jest straszne przeinaczanie swoich slow. Gdy wrócisz do mojego tekstu ZOBACZYSZ tam że napisałam że nie lubi być głaskany jak piesek. Nikt tutaj nie wspomniał o zabawie:o Nie ma sensu dyskutować, naprawdę gdy ma mi odpisywać jakiś Bot.
Temat do zamknięcia :/ Tyle:/



#1903104 Agama brodata - kiedy brać na rękę?

Napisany przez jesiennie na 29 kwietnia 2020 - 11:31 w Początkujący hodowcy jaszczurek

Do BigStar.Oj nie źle. Pcham filozofię, nie słuchaj innych TYLKO SIEBIE. Jezu, ale ty człowieku jesteś trudny :o Poczułeś się urażony jest to twój problem. Nie czytasz tekstu ze zrozumieniem gdy nie wspomniałam o takim stosunku do gada o jaki mi zarzuciles. Brak slow. Wykrzykniki,obrazy i zwykłe kolesiostwo . Radzę skupić się na obronie ale zwierząt a nie kolegi. Nie ma co komentować. Nie chciałabym na pewno być na miejscu gada gdybym miala trafić w twoje ręce :o Więcej elegancji i klasy Zycze. Tyle na ten temat.



#1902964 Agama brodata - kiedy brać na rękę?

Napisany przez jesiennie na 27 kwietnia 2020 - 18:54 w Początkujący hodowcy jaszczurek

Do Loki1 Nie zgadzam się z wypowiedzią powyżej od MikeB.. I mieć taki stosunek jak jest wyżej doradzone przez MikeB. Jest to zwierze, łagodne, wrazliwe tymbardziej gdy agamka jest malutka jest lękliwa w dodatku jest jeszcze w nowym otoczeniu. Na początku proponowałabym nie wkładać rąk do terrarium ( niech wie że jest to jej bezpieczne terytorium) Gdy będzie swobodnie po około dwóch tygodniach się poruszać w terrarium. następnym krokiem proponuję abyś to był ty. Można śmielej wkładać ręce podczas karmienia. Nie wiem czy widzisz jak ona patrzy ci w oczy?  w ten sposob sie zapoznaje tez zapamieta cie im czesciej bedzie widziala tym bardziej przyzwyczajała. Gdy gasza sie juz swiatla, proponuje ja wyjac z terrarium gdy jestes w swym pokoju miec  ja czy podczas czytania, pisania, proponuje aby byla przy tobie, np. na szyi pozna tez twoj zapach ona wie co sie dzieje wokol niej  wiec bedzie kojarzyla cie z poczuciem bezpieczenstwa. Moja agama ma 6 miesiecy takie mam podejscie.Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, Widze swoja prace w jej zachowaniu jest bardzo zywa robi sie jasniejsza gdy ja biore na siebie jest autentyczna więź .   Proponuje starac sie poznawac i wyksztalcac jej zachowania ( fakt jest takize aama raczej nie lubi byc glaskana jka piesek pewnie cenie swoja nietykalnosc lecz  lubi kontakt . Logicznie jesli wlasciciel takiego gada bedzie traktowal : do ogladania, ozdobne tylko nakarmic, obserwowac  i jest szczesliwa. To kazdy  twoj ruch moze byc dla niej zagrozeniem, ty sam dla niej zagrozeniem. Nie wiem czy widzisz czesto Agamy są tak jakby zamulone apatyczne, nie dokonca to ich cecha  one tam siedza bezczynnie nie doznaja. Rozumiesz. Do porad w specjalistycznym zoo też warto użyć własnego rozumu. Jest to wynik mojej obserwacji.  Ksiażkowe podejscie  ludzi ktorzy w ten sposob trzymaja swoje gady jest masa. w niektorych artykulach jest tak napisane ludzie sztywno sie tego trzymaja. Zachecam do poznania, wyksztacenia cech i pozwolic doznawac. Pierwsze miesiace beda trudne ale poznej naprawde gdy wezmiesz agamke na siebie bedzie robila sie jasniejsza,  zauwazysz ze jest do ciebie bradzo przekonana i zechce byc przy twojej obecnosci.. Ona nie wydaje dzwiekow, nie powie , jesli posiadasz takie zwierze sprobuj wyczytac z niej to. Podejdz indywidualnie nie masowo, bo wiekszosc ludzi slucha drugich z niewiedzy sie ogranicza, Mimo że jest to jeden z gadow któremu należy zapewnić specjalne warunki w stosunku do jego środowiska nie oznacza to Egzotyka, nie oznacza ładny posąg.




#1902955 Agama brodata

Napisany przez jesiennie na 27 kwietnia 2020 - 17:45 w Początkujący terraryści i początkujący pozostałe grupy zwierząt

Tubont Bardzo fajnie że jest po kontroli u weterynarza Pozdrawiam Serdecznie




#1902878 Agama brodata

Napisany przez jesiennie na 26 kwietnia 2020 - 19:43 w Początkujący terraryści i początkujący pozostałe grupy zwierząt

Wiec spróbuj drążyć. Zrób prześwietlenie wnetrznosci kości,płuc i innych . Wtedy będziesz mial pewnosc że neinam żadnych powiklan. Mój gad zdrowo rosnie choć miał już kokcydia po dwóch miesiącach znów ma nie chce męczyć gada a karmowki szukając dobrego hodowcy nie widzr nigdzie pewnosci, dlatego zmianie dietę zupełnie za konsultacja weterynarza i regularnymi kontrolami. Myślę że prześwietlenie warto zrobić i uznać za obowiązkowe ja czekałam aż urośnie mi. Jeszcze miesiąc i tego dokonam kontrolnie po prostu



#1902582 Wymienię samca agamy brodatej na samice

Napisany przez jesiennie na 23 kwietnia 2020 - 22:53 w ŚMIETNIK GIEŁDOWY

Samiec 1 rok 37 cm agama brodata to bardzo malutki jest. Zastanów się nad prawidłowym karmieniem , oświetleniem witaminami. Czy były badania kału? Ile waży twój samiec?

Ten samiec jest o pół roku młodszy od twojego samca ma 37cm

Załączone miniaturki

  • IMG_20200413_213939.jpg



#1902579 Dziwny wygląd jajka

Napisany przez jesiennie na 23 kwietnia 2020 - 22:21 w Węże właściwe i pozostałe

A dlaczego zepsute?
Kurczę ciekawy temat. Co prawda mam samca.



#1902485 Problem z agamą brodatą

Napisany przez jesiennie na 22 kwietnia 2020 - 23:06 w Agamy - brodata i karłowata

Myślę że, będzie pomocą dla innych i twoim środowisku na pewno będą osoby ktorym można coś przekazać. Apropo tego tematu, moj Ares od wczoraj nie ma apetytu i jutro zawiozę też próbkę do weterynarza. W sumie podejrzewam właśnie kokcydia w najgorszym wypadku ostatnio specjalistyczny zoologiczny byl zamknięty i kupiłam w sieciowym zoo karmowoke wiedziałam że się narazam i też stąd moje podejrzenie. Ale może być też powód tego że jest bardzo pobudzony jak na gody wtedy moze nie mieć apetytu ale nie mam pewnosci więc będzie trzeba zrobić badania. Mial ktoś z was może sytuację z samcem w jakim czasie miał gody i jak sobie z tym radziliście?



#1902464 Problem z agamą brodatą

Napisany przez jesiennie na 22 kwietnia 2020 - 20:36 w Agamy - brodata i karłowata

Sparatan. Dzięki za odpowiedź. Na pewno zapamiętasz że po zakupie gada ruszyć na badania. Z każdym zwierzęciem gdy je posiadasz od pierwszych dni nawet zolwie. Również miałam sytuację z kokcydia gdy agamka była malutka, gdy agamka jest młoda to bardzo poważne paskudstwo. Kokcydia jest w stanie zabić gada nawet w trzy dni. Ja z moja ruszyłam do wetetrynarza zaraz po zakupie mimo że czula się bardzo dobrze, mimo to profilaktycznie zrobiłam badania i wyszły bardzo liczne kokcydia i owsiki(ku zaskoczeniu) Kokcydia pojawiają się u agamy od karmowki często lub też od innych agam z którymi była. Nie polecam kupować karmowki z sklepach stacjonarnych/ galeriach handlowych. Tam kokcydiow jest najwiecej. Sprzedawcy czasem potrafią sprzedać np. Żywe świerszcze ze zdechlym. Na szczęście tam zwierzęta są regularnie badane. Lecz bardzo często wykeczane po kokcydiach i tak w kółko. Kiedyś zapytałam w takim w takim Stacjonarnym zoologicznym luzno, czy ich agamy miały kokcydia, ekspedient odpowiedzial." No dość czesto, wie Pani od karmowiki to normalne" to już powinien być sygnał zeby wstrzymać się od zakupu. Pozdrawiam



#1902447 Problem z agamą brodatą

Napisany przez jesiennie na 22 kwietnia 2020 - 18:23 w Agamy - brodata i karłowata

Czy powdzielisz się wynikami? Aby również podzielić się widzą z innymi co może być przyczyną utraty swojego gada



#1902107 Problem z agamą brodatą

Napisany przez jesiennie na 20 kwietnia 2020 - 01:32 w Agamy - brodata i karłowata

Przykro. Wierzymy że zabolało to. Proponuje nie czekać na to aż ochłoniesz. Po prostu poczekasz aż bedziesz miał więcej lat. Nawet jeśli bardzo lubisz gady i się nimi interesujesz. Moim zdaniem osoba która jest niepełnoletnia nie powinna jeszcze mieć zwierzaka egzotycznego. Zwierzęta egzotyczne to inne wyrzeczenia niż posiadania zwierzę domowe. Posłuchaj proszę tej radę ode mnie i nie decyduje się jeszcze na kolejne kupno. Uwierz że nie jesteś pierwszym takim mlodym czlwiekiem ktoremu to się przytrafilo. I to gad traci życie.
Ale zadzwoń do weterynarza i poproś o wyniki będziemy wiedzieli co było przyczyną. Może miała kokcydia.



#1901918 Problem z agamą brodatą

Napisany przez jesiennie na 18 kwietnia 2020 - 18:45 w Agamy - brodata i karłowata

Bo gdyby była w trakcie wylinki to może mielibysmy też odpowiedź na jej niechęć do jedzenia. Ale na zdj. Wygląda na chorą i cierpiącą. I zawsze warto pamiętać że od pierwszego tygodnia posiadania agamki zawsze trzeba zrobić badania kału. Fajnie że działasz



#1901816 Problem z agamą brodatą

Napisany przez jesiennie na 17 kwietnia 2020 - 22:31 w Agamy - brodata i karłowata

SpartanTHEscorpius1 myślę że te informację powinny być mocnym sygnałem aby naprawdę "stanąć na głowie " aby twój gad nie cierpiał. Ja jak najbardziej też czekam na kolejne wieści dotyczące zdrowia twojej agamy. najważniejsze jest aby wet. miał ją u siebie i zbadał jej sytuacje, na pewno czymś ja wzmocni.W wolnym czasie fajnie jak byś wrzucił fotę obecnego stanu agamki. Nie bój się być otwarty na przyjęcie wiedzy na temat agam brodatych im więcej o nich wiedzy posiadasz tym agamie zapewniasz lepsze warunki do życia. Pozdrawiam



#1901390 Identyfikacja odmian barwnych agam brodatych.

Napisany przez jesiennie na 15 kwietnia 2020 - 00:12 w Agamy - brodata i karłowata

O proszę. Czyli wyeliminować odmianę typu classic. No to Agama niespodzianka. W rzeczywiści jeśli mam się wahać pomiędzy Orange a Red to raczej odmiana Orange. Dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam Serdecznie.



#1901383 Identyfikacja odmian barwnych agam brodatych.

Napisany przez jesiennie na 14 kwietnia 2020 - 21:47 w Agamy - brodata i karłowata

Wiatam. Mam od maleńkości Agamkę. Na początku ustalono odmianę classic i faktycznie taką odmianę prezentowała natomiast po zdjęciu wylinki podczas dorastania ukazała inną barwę. Nie wiem jaka odmiana barwna. Agamka ma pół roku, ( Wiem że gdy Agamki dorastają ujawniają często ,faktyczne odmiany barwne) lecz wolalabym podpytać Panstwa. Wygląda na Orange. Lecz wiadomo nie mam pewnosci. Załączam zdj. Dodam że Agamka ma pół roku. Proszę o odpowiedź Pozdrawiam

Załączone miniaturki

  • IMG_20200414_165945.jpg
  • IMG_20200413_193554.jpg
  • IMG_20200408_130246.jpg
  • IMG_20200407_224334.jpg
  • IMG_20200414_224125_427.jpg



#1901361 Problem z agamą brodatą

Napisany przez jesiennie na 14 kwietnia 2020 - 18:18 w Agamy - brodata i karłowata

A to mój ma pół roku

Załączone miniaturki

  • IMG_20200414_191113.jpg



#1901342 Problem z agamą brodatą

Napisany przez jesiennie na 14 kwietnia 2020 - 15:58 w Agamy - brodata i karłowata

Kibicuje
Jak wyzdrowieje agamka to powiem Ci jak zrobić scianki do terrarium to bardzo proste i tanie



#1901332 Problem z agamą brodatą

Napisany przez jesiennie na 14 kwietnia 2020 - 15:01 w Agamy - brodata i karłowata

Jejku naprawdę źle wygląda. Przymrozone oczy też nie są dobrym znakiem. Ale bardzo fajnie że się starasz. Jesteś jeszcze mlodziutkim człowieczkiem bądź otwarty na to aby nabyć wiedzy i agamach gdy taka posiadasz. Oglądaj o nich dużo czytaj. Jeśli chcesz mogę podesłać cos. Jeśli mogę spytać dzwobiles gdzies już do weta? Pozdrawiam:)



#1901327 Problem z agamą brodatą

Napisany przez jesiennie na 14 kwietnia 2020 - 14:18 w Agamy - brodata i karłowata

Sparzyć dekoracje wrzątkiem dobra metoda. Odłóż sobie je gdzieś na bok.te dekoracje. Jak wet da płyn to można je spryskać. Do czasu wyleczenia niech o a będzie na papierze. Fakt największy problem jest wet. Nie wiem jak w czasie e tego koronowirusa działają weterynarze. Ale w ciężkich okolicznościach zwierzęcia oni raczej reagują. Wiesz lepiej nie zwlekac wet. Podzwonic po różnych od gadów powiedzieć że jest bardzo ciężka sytuacja i ile ja masz i ile waży i jak wygląda gdy opiszesz to któryś weterynarz nie pozwoli na zwlekanie. Jeśli mogę spytac. Jadła coś agamka? Jak chcesz możesz rzucić fotkę dzisiejsza jej.
"A więc mój problem wygląda tak od czasu kupna agama była energiczna (próbowałem nie stresować jej) i jadła tylko wtedy kiedy nie patrzyłem"

Małe agamki są niezwykle wrazliwe,płochliwe. Czasem nie widzą gdy przechodzą aklimatyzacje. ale po tygodniu około dwich, powinno być wszystko w normie. Mieć apetyt biegać być energiczna.
Podłoże piasek nie ja bym proponowala zupełnie inne podłoże. Nikt prawie nie stosuje piasku jako podłoża. Nie jest bezpieczne dla agamki a ponadto gorzej się sprząta odchody. Chipsy kukurydziane są ok. Są te chipsy papierowe też ok.polecam. mija ma dużo kamieni dużych nie do połknięcia. Kiedy już agama zje taki piasek taki pasek to jest tragedia dla gada. Kiedy nawet gdy ucieknie Ci owad agama będzie probobala go złapać to może i pochłonąć piasek. Tego raczej nie da się przypilnowac
Trzymam kciuki. Nie ma co dziękować;)



#1901313 Problem z agamą brodatą

Napisany przez jesiennie na 14 kwietnia 2020 - 11:41 w Agamy - brodata i karłowata

Na podstawie wiedzy mojej agamki. Była malutka jak ta na zdjęciu ale wtedy miała 4 tygodnie. Jeśli masz ja około 2 miesiące to jest bardzo mala . Codzienne z pokarmem wapno proponuje. Raz czy dwa razy witaminki. Bez wapna. Kokcydia , tak jak mówisz przez pokarm najczęściej. Ale jak była z innymi agamkami to mogła się zarazić od innych agamek. (Hodowcy często olewają sprawę, zbyt dużo agam że soba) Moja agamka gdy była tak mała i miała kokcydia to poważna diagnoza u agamki. Pani wet daje płyn dezynfekcyjny, pozbyć się wszystkiego co jest w terrarium. Jakie ma podłoże? Taka mała powinna być na papierze. Tym płynem który da wet wieczorem zdezynfekować. Ale ja myślę że już mógłby wyjąć wszystkie dekoracje i chociaż mokrą szmatką z wiadrem umyć terrarium. (Kokcydia się zdejmuje czesciej. Więc warto szorować terra) agamka powinna codziennie mieć kapiele gdy ma kokcydia. Delikatna szczoteczka głaskać w wodzie do 29st lepiej. Nie gorąca nie za zimna. Ja że swoją agama byłam u dwóch . Pierwsza dr. Wet wstrzyknęła szczepiake. I doustnie podała lek przez. Sama. Co tydzień przychodziłam po do trzech takich szczepionek. Potem miałam zrobić badania kału ponownie , zrobiłam. I wyniki takie że liczne kokcydia i owsiki. Czyli jakby lek nie pomógł. Ja zaczęłam szukać innego weta. Drugi wet za jednym podejściem wyleczył mi agamke. Czyli. Podawał jakiś syop strzykawka. Miał inną metodę niż poprzednia dr. Dawka syropu ustosunkowana do wagi. I tak pięć dni miałam podawać. Agamka bardzo źle się czuła więc zgłosiłam i to byl właśnie etap wyczyszczenia z tych kokcydiow. Bo na następny dzień czuła się już ok. Faktycznie wynik był taki że została wyleczona. Wynik w kale wyszedł okej. Kokcydia leczyc się może dlugo to uporczywe. Dużo agam przechodzi przez takie coś. Więc spokojnie ale jak taki maluch to przeżywa to może skończyć się źle bardzo. Ale wapno czy jej podajesz? Jeśli ona nie che. Jeść jest taka metoda. Można bez użycia siły podważyć takim karaczanem pyszczek z bocznej strony i wsunąć karaczana. Ona już sama zje.



#1901280 Mloda agama malo je, nie wyproznia sie

Napisany przez jesiennie na 14 kwietnia 2020 - 02:49 w Agamy - brodata i karłowata

Kal to nawet w celu kontroli trzeba zrobic. Jeśli się niewyprozna warto zaproponowac jej kąpiel. W odpowiedniej temperaturze. Po tym na pewno się oczyści.



#1901278 Problem z karmówką i kałem

Napisany przez jesiennie na 14 kwietnia 2020 - 02:46 w Agamy - brodata i karłowata

Ja bym odpuściła drewnojady. Moja drewnojada nigdy nie zjadła. Już lepiej mączniki. Lepiej Kał do weta zanieść
Nie dotyczytalam jak agamka była u weta i doalala leki no widocznie wszystko się oczyszcza moja również kiedyś czuła się marnie ale to znaczyło że lek porządnie działał. Jak około dwa dni będzie coraz gorzej ja już by zgłosiła jej samopoczucie do weta



#1901277 Problem z agamą brodatą

Napisany przez jesiennie na 14 kwietnia 2020 - 02:38 w Agamy - brodata i karłowata

Część. Od pierwszego tygodnia trzeba (zaleca się) pojechać z próbka kału do weterynarza. Może mieć kokcydia przez co nie mieć apetytu. Agamka wygląda bardzo źle. Proszę abyś nie zwlekał z weterynarzem.Szczerze to bardzo się przestraszyłam, bo nie wygląda na silną i zdrowa. Więc zadzwoń do weterynarza możesz powiedzieć ze jest to bardzo pilne i agamka jest bardzo młodziutka. Ma może 3 tygodnie góra miesiąc. Jesli w ogóle nie je sproboj podłożyć jej malutkiego karaczana w wapnie pod pyszczek. Widać że zależy Tobie na niej proponuje jaknajszyciej z kałem pojechać z nią do weterynarza. Gdy jest pod lampa grzewcza może spryskaj ja woda wygląda na odwodniona
Ps. Co do identyfikacji barwnej to raczej zbyt młoda tak samo z plcia.
Ona nie ma odryzionego ogonka ?
Kokcydia szybko mogą uszkodzić organy agamki, szczególnie tak modziutkiej co może szybko doprowadzić do śmierci Agamy. Jeśli masz kwarantannę na pewno sąsiad, mama ,ktokolwiek wybierze się z agamka.
I w aptece zakupić należy pojemnik na kal. Jak się wybierasz do weterynarza napełnij butelkę gorąca woda czy coś się nie wyziębia. Agamka wygląda na cierpiaca



#1901275 Agama oswajanie

Napisany przez jesiennie na 13 kwietnia 2020 - 22:49 w Agamy - brodata i karłowata

Je również nie mam wieloletniego doświadczenia ale MOIM zadaniem warto już od początku posiadania agamki starać się mieć z nią kontakt. Nie od razu brać ja na ręce na początku lecz dość często wkładać ręce do terrarium głaskac. patrzec jej w oczy. Niech przyzwyczai się do zapachu właściciela.Dobrze też mówić do niej. Ciepła tonacja. ( Ja mówię jak do pieska)Naprawdę zapamiętuje głos swojego właściciela. Jeśli panicznie ucieka i chowa się przed właścicielem to warto odejść aby była świadoma że kiedy zechce będzie miała swoją przestrzeń i też zrozumie że nie chcesz zrobić jej krzywdy. MOIM zdaniem najlepszym sposobem najskuteczniejszym jest moment gdy gaszą się lampy. Wiadomo nie potrzebuje wtedy UVB a temperatura pokoju jest prawidłowa. Polecam wtedy zawsze gdy jesteś w domu kłaść ja na siebie na szyję . Wiadomo ona jest spokojna i to czas snu. Ale wie co się dzieje. Podczas np. czytania pisania, siedzenia przy komputerze po prostu mniej ja przy sobie,na sobie. Niech sobie śpi a właściciel wtedy będzie kojarzył jej się z poczuciem bezpieczeństwa. Ja taka metodę zastosowałam od maleńkości. Ma ona już pół roku. I jestem zdumiona. Moim zdaniem to egzotyczne zwierzątko traktuje się zbyt z dystansem i zbyt obco. Wręcz zbyt często jako zwierzątko ozdobne. Właściwie tak jest w wielu artykułach napisane i ludzie często się stosują. A ja powiem tak. Lepiej pokierować się własnym rozumem w tej kwestii bo można w agamce wykszlcic wiele innych cech, zachowań.



#1901258 Jaka Odmiana barwna Agamy Brodatej

Napisany przez jesiennie na 13 kwietnia 2020 - 19:05 w Agamy - brodata i karłowata

Wiatam. Mam od maleńkości Agamkę. Na początku ustalono odmianę classic i faktycznie taką odmianę prezentowała natomiast po zdjęciu wylinki podczas dorastania ukazała inną zupełnie barwę już miesiąc temu i dotychczas się utrzymuje. ( Wiem że gdy Agamki dorastają ujawniają często ,faktyczne odmiany barwne) lecz wolalabym podpytać Panstwa. Wygląda na Orange. Lecz wiadomo nie mam pewnosci. Załączam zdj. Dodam że Agamka ma pół roku. Proszę o odpowiedź Pozdrawiam

Załączone miniaturki

  • IMG_20200408_130246.jpg
  • IMG_20200407_224334.jpg
  • IMG_20200408_130233.jpg
  • IMG_20200402_125655.jpg









© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.