Znajdź Użytkownika
Statystyki Systemu komentarzy
Liczba pozytywnych: 36285
Liczba neutralnych: 59
Liczba negatywnych: 593- % pozytywnych Komentarzy: 98,4%
Najnowszy Komentarz
| Dla | Data | Ocena | Komentarz | Od |
|---|---|---|---|---|
| urubu | 24.05.2013 | ![]() |
Wymiana poszła sprawnie. Polecam interesy z Urubu ! ! ! | Inne: Ajok |
| Labmause | 24.05.2013 | ![]() |
Myszki dorodne, szybka wysyłka i co najważniejsze węże jedzą z radością :) | Kupujący: Maxcz666 |
| FTS2000 | 24.05.2013 | ![]() |
Bardzo dobry kontakt i szybka wysyłka - Polecam | Kupujący: Memento |
| hasu.ludi | 24.05.2013 | ![]() |
Polecam wszystkim . Super kontrahent i oby więcej takich osób na forum. | Kupujący: plebxone |
| Krzysztof_1981 | 24.05.2013 | ![]() |
polecam, wymiana przebiegła bez zarzutów | Inne: swiderelk |
| mieszko | 23.05.2013 | ![]() |
Jak najbardziej wszystko zacnie! Wymiana bez problemów. Polecam. | Kupujący: Sneakazz |
| Labmause | 23.05.2013 | ![]() |
Polecam mrożone myszy od Labmaus. Dobre ceny, jakość i zabezpieczenie paczki. | Kupujący: PandaFaka |
| Tamcio | 23.05.2013 | ![]() |
bardzo dobry kontakt, błyskawiczna wpłata Polecam wszystkim | Sprzedający: legusmw |
| halina123 | 23.05.2013 | ![]() |
Polecam gorąco tego kontrahenta-dobry kontakt i szybka wpłata na konto. | Sprzedający: czarnykot |
| Scynk | 23.05.2013 | ![]() |
Bardzo dobry kontakt, karmówka dobrej jakości, POLECAM ! | Kupujący: maciek3991 |
| Tomeclat | 23.05.2013 | ![]() |
Wszystko jak najbardziej ok. POLECAM | Kupujący: Orzeszek1 |
| Tomeclat | 23.05.2013 | ![]() |
Wymiana. Doskonały kontakt, rzytelny i uczciwy użytkownik. Polecam! :) | Inne: BHO |
| BHO |
23.05.2013 | ![]() |
Świetna wymiana .Mega polecam | Kupujący: Tomeclat |
| T-REX | 23.05.2013 | ![]() |
Bardzo miły kontakt , oby częściej ;) POLECAM | Sprzedający: FTS2000 |
| T-REX | 23.05.2013 | ![]() |
Bardzo miły kontakt , oby czę | Sprzedający: FTS2000 |
| FTS2000 | 23.05.2013 | ![]() |
Wszystko ok, dobry kontakt. Jak najbardziej polecam! | Kupujący: T-REX |
| bartos925 | 23.05.2013 | ![]() |
Dziękuję za transakcję, dobra wysyłka, szybka, bezpieczna, oraz miły kontakt. :) | Kupujący: 1xdkaziuxd1 |
| czarnykot | 23.05.2013 | ![]() |
ślimusie w porządku,,POLECAM-SZYBKO -MIŁO-PRZYJEMNIE | Kupujący: halina123 |
| owady120 | 23.05.2013 | ![]() |
Wszystko przebiegło pomyślnie, super kontakt polecam | Kupujący: Paulina_mickey |
| stachu92 | 23.05.2013 | ![]() |
Wymiana w pełni udana, bardzo fajne podejście i świetny kontakt! :)) | Inne: Borka_ |


