Znajdź Użytkownika
Statystyki Systemu komentarzy
Liczba pozytywnych: 36285
Liczba neutralnych: 59
Liczba negatywnych: 594- % pozytywnych Komentarzy: 98,4%
Najnowszy Komentarz
| Dla | Data | Ocena | Komentarz | Od |
|---|---|---|---|---|
| 19.06.2013 | ![]() |
Pajączek żywy i narwany. POLECAM | Kupujący: delphino | |
| Jazzi | 19.06.2013 | ![]() |
Polecam interesy z tym użytkownikiem !:) | Inne: NIkon123 |
| NIkon123 | 19.06.2013 | ![]() |
Uzytkownik jak najbardziej godny polecenia | Inne: Jazzi |
| Blenakuva | 19.06.2013 | ![]() |
Wszystko elegancko, szybka wpłata, doskonały kontakt. POLECAM! | Sprzedający: Adrian_182 |
| Kropeks | 19.06.2013 | ![]() |
Bardzo dobry kontakt, miły kontrahent, wzorowy sprzedający!! Polecam!! | Kupujący: Luc |
| charliie | 19.06.2013 | ![]() |
Swietny kontakt, pajaki, blyskawiczna wysylka! 100% pozytyw | Kupujący: Zeberde |
| charliie | 19.06.2013 | ![]() |
Swietny kontakt, pajaki, blyskawiczna wysylka! 100% pozytyw | Kupujący: Zeberde |
| charliie | 19.06.2013 | ![]() |
Swietny kontakt, pajaki, blyskawiczna wysylka! 100% pozytyw | Kupujący: Zeberde |
| Pinoterra | 19.06.2013 | ![]() |
Pełen profesjonalizm w tym co się robi, zwierzaki zdrowe i zadbane. | Kupujący: BartekR |
| UCHI | 19.06.2013 | ![]() |
Bardzo miła osoba, konkretna. Świetne pakowanie plus gratisy. Polecam | Kupujący: Mały |
| QQxQ |
19.06.2013 | ![]() |
POLECAM wszystko przebiegło bezproblemowo :) | Kupujący: magda |
| Reptileman | 19.06.2013 | ![]() |
Wpłata w terminie, kontakt dobry. Jako kupujący ok. | Sprzedający: Prz3mEk87 |
| Prz3mEk87 | 19.06.2013 | ![]() |
Szybka wysyłka, pajączek cały i zdrowy :) jak najbardziej POLECAM ! | Kupujący: Reptileman |
| stachu92 | 18.06.2013 | ![]() |
Konkretny i bezproblemowy klient. Polecam | Sprzedający: XtrupekX |
| murat | 18.06.2013 | ![]() |
Mój stały klient. Uczciwy, zdecydowany, słowny, cierpliwy. 100 % pozytyw.POLECAM | Sprzedający: |
| Jungle_Night | 18.06.2013 | ![]() |
Bardzo miła osoba, konkretna. Pająk dotarł w bardzo dobrej kondycji Polecam. | Kupujący: Mały |
| Azazel |
18.06.2013 | ![]() |
Polecam Bardzo zadawalony jestem | Kupujący: murat |
| 18.06.2013 | ![]() |
Moja durugi zakupy trohe wolnej ale rezultat jest SUPER bez zarzuty polecam | Kupujący: murat | |
| Marcin_K | 18.06.2013 | ![]() |
wszystko tak jak trzeba ;) | Kupujący: CzapaTzN |
| SPAVN123 | 18.06.2013 | ![]() |
Bezproblemowo! Polecam | Sprzedający: szopoleg |


