Znajdź Użytkownika
Statystyki Systemu komentarzy
Liczba pozytywnych: 36285
Liczba neutralnych: 59
Liczba negatywnych: 594- % pozytywnych Komentarzy: 98,4%
Najnowszy Komentarz
| Dla | Data | Ocena | Komentarz | Od |
|---|---|---|---|---|
| timser | 28.06.2013 | ![]() |
Wszystko idealnie, jak najbardziej polecam. | Sprzedający: Argiopeterra |
| Abaddon666 | 28.06.2013 | ![]() |
Wszystko idealnie, jak najbardziej polecam. | Sprzedający: Argiopeterra |
| Azazel |
28.06.2013 | ![]() |
Super Hodowca, Dostałem od niego pełno rad przy zakupie zdrowego boa dusiciela:) | Kupujący: Sligog |
| Brysiu |
27.06.2013 | ![]() |
Jestem bardzo zadowolony wymiana udana w 100%.Polecam. | Sprzedający: dragonfly666 |
| FTS2000 | 27.06.2013 | ![]() |
Wszstko w jak najlepszym porządku, po raz kolejny. Polecam :) | Inne: Psalmopeus |
| BartekR |
27.06.2013 | ![]() |
Kolejna wspólna transakcja , nowy gatunek robala dla mnie :) POLECAM :) | Inne: FTS2000 |
| FTS2000 | 27.06.2013 | ![]() |
Osobiście z rąk do rąk, jak zawsze na duży plus. | Inne: BartekR |
| AmicusDraco | 27.06.2013 | ![]() |
Zakup gadów u Pani Agnieszki to czysta przyjemność polecam każdemu | Kupujący: Biczogon |
| adech | 27.06.2013 | ![]() |
Konkretny człowiek, można się dogadać po ludzku - POLECAM! | Sprzedający: Gresiu070 |
| Gresiu070 | 27.06.2013 | ![]() |
Bardzo dobry kontakt i szybka wysyłka, 100% polecam tego sprzedawcę :) | Kupujący: adech |
| Patryk_B |
27.06.2013 | ![]() |
Pełen profesjonalizm, oby więcej takich hodowców. | Sprzedający: |
| 27.06.2013 | ![]() |
Bardzo dobry kontakt i szybka wpłata, 100% polecam :) | Sprzedający: adech | |
| Psalmopeus | 27.06.2013 | ![]() |
Kolejne transakcje udane.Działamy jak tylko się da;sprzedaż,kupno,wymianaPOLECAM | Inne: FTS2000 |
| adech | 27.06.2013 | ![]() |
POZYTYW! 15min walki z otwieraniem paczki :) pełen profesjonalizm. Miły kontakt | Kupujący: |
| New_egzotica | 27.06.2013 | ![]() |
Git ;) | Kupujący: pjorun |
| 27.06.2013 | ![]() |
Interesy przeprowadzaliśmy wiele razy i zawsze bez zastrzeżeń - polecam. | Inne: Patryk_B |
|
| komarek22 | 27.06.2013 | ![]() |
Polecam - szybka wpłata, konkretny kontakt, jednym słowem POZYTYW! | Sprzedający: Gresiu070 |
| Gresiu070 | 27.06.2013 | ![]() |
Tranzakcja szybka i przyjemna - polecam | Kupujący: komarek22 |
| skorpek |
27.06.2013 | ![]() |
POLECAM SKORPKA ZA Wykazywanie się - ZDROWYM ROZSĄDKIEM w 100% | Kupujący: Monika232 |
| dario | 27.06.2013 | ![]() |
wszystko w porządku. Dobrze zapakowane, skolopendra żyje,polecam! | Kupujący: denaro |


