Znajdź Użytkownika
Statystyki Systemu komentarzy
Liczba pozytywnych: 36285
Liczba neutralnych: 59
Liczba negatywnych: 594- % pozytywnych Komentarzy: 98,4%
Najnowszy Komentarz
| Dla | Data | Ocena | Komentarz | Od |
|---|---|---|---|---|
| Driftgreg | 11.08.2013 | ![]() |
Agamki eleganckie, ładnie jedzą i są bardzo aktywne. | Kupujący: Lizard_Man |
| sylwa2 | 11.08.2013 | ![]() |
Szybka wysyłka, staranne zapakowanie jaj patyczaków. Polecam | Kupujący: Scarface |
| Mariusz1981 | 11.08.2013 | ![]() |
Super kontakt, karmówka najwyższej jakości, gorąco polecam ! | Kupujący: ZoKoL |
| kafar13 | 11.08.2013 | ![]() |
Świetny kontakt, szybka wysyłka, towar jak w opisie ;) Gorąco polecam ! | Kupujący: SzamanPL |
| gnarkill | 11.08.2013 | ![]() |
Polecam każdemu!! 100% pozytyw! | Inne: Amon_re2000 |
| TYBET | 11.08.2013 | ![]() |
polecam,szybko i dobrze zapakowane | Kupujący: ezio |
| Ryszard_Kubik | 10.08.2013 | ![]() |
super sprzedawca oby takich w polsce wiecej polecam w 1000% | Kupujący: |
| kafar13 | 10.08.2013 | ![]() |
Wszystko w jak najlepszym porządku. POLECAM ! | Kupujący: Quettlu |
| Guteekk23 | 10.08.2013 | ![]() |
Udana wymiana ,super pakowanie w 100% POLECAM | Inne: cram77 |
| deniskl | 09.08.2013 | ![]() |
Wszystko okej, gekony w świetnej kondycji jak najbardziej polecam ! | Kupujący: Mesesito |
| kukis | 09.08.2013 | ![]() |
Polecam. Rack system jak trzeba. Wszystko działa, kontakt bdb. | Kupujący: occom |
| Słoik | 09.08.2013 | ![]() |
Najlepsze podłoże, super kontakt ! Polecam ! | Kupujący: barik |
| Psalmopeus | 09.08.2013 | ![]() |
Wszystko ok, ładnie zapakowane, śmiało mogę polecić. | Inne: TomekKadi |
| Marcin_K | 09.08.2013 | ![]() |
wszystko przebiegło dobrze, polecam | Kupujący: kiamil91 |
| Lelen | 09.08.2013 | ![]() |
Świetny kontakt, dobrze zapakowana paczka, pełen profesjonalizm. Polecam ! | Kupujący: Masgen |
| gadzina2011 | 09.08.2013 | ![]() |
świetny kontakt, dobrze zapakowana paczka, polecam | Kupujący: Masgen |
| RaV_48 | 09.08.2013 | ![]() |
Polecam sprzedającego. Wszystko wysłane na czas. | Kupujący: pyton89 |
| Averatix | 09.08.2013 | ![]() |
polecam w 100% trznsakcja przebiegła sprawnie i pomyślnie. | Kupujący: Adam1990Bucz |
| DawidCharzy | 09.08.2013 | ![]() |
Bardzo dobry kontakt i szybka transakcja . POLECAM ;) | Sprzedający: FTS2000 |
| RaV_48 | 08.08.2013 | ![]() |
wymiana poszła szybko i sprawnie, jak najbardziej POLECAM ! | Inne: Reptileman |


