Znajdź Użytkownika
Statystyki Systemu komentarzy
Liczba pozytywnych: 36286
Liczba neutralnych: 59
Liczba negatywnych: 594- % pozytywnych Komentarzy: 98,4%
Najnowszy Komentarz
| Dla | Data | Ocena | Komentarz | Od |
|---|---|---|---|---|
| Smoczyca64 | 25.08.2013 | ![]() |
Konkretna i miła osoba. Oby więcej takich ludzi na forum. pozdrawiam! | Kupujący: diplodog |
| GotrekTengu | 25.08.2013 | ![]() |
polecam sprzedawce super kontakt szybko | Kupujący: kinaj84 |
| mpandzia | 25.08.2013 | ![]() |
Transakcja bez problemowa, wszystko ok,polecam | Sprzedający: Labmause |
| sskin | 25.08.2013 | ![]() |
idealna transakcja, polecam | Sprzedający: MartaP |
| 25.08.2013 | ![]() |
Polecam gorąco. Kupiłem pięknego Boa i po miesiącu wróciłem po Agame :) | Kupujący: pavian1992 | |
| Pejdżer | 25.08.2013 | ![]() |
Pozytyw transakcja dobry kontakt. Polecam w 100% | Kupujący: Królik |
| Królik | 25.08.2013 | ![]() |
Polecam , Wymiana jak najbardziej na + , Dobry kontakt , osoba godna polecenia | Kupujący: Pejdżer |
| Królik | 25.08.2013 | ![]() |
Polecam , Wymiana jak najbardziej na + , Dobry kontakt , osoba godna polecenia | Kupujący: Pejdżer |
| UCHI | 25.08.2013 | ![]() |
Polecam zdecydowanie ! Wszystko dopięte na ostatni guzik, dobry kontakt ! | Kupujący: Pejdżer |
| Gendziu | 25.08.2013 | ![]() |
Polecam karmówka 1sza klasa, dotarła cała i zdrowa. | Kupujący: michaju |
| Egzocity | 25.08.2013 | ![]() |
Wszystko ok, bardzo dobry kontakt. Jak najbardziej polecam! | Sprzedający: Rasta_Gecko |
| kondzioo1993 | 25.08.2013 | ![]() |
Polecam wszystkim ! 100% Pozytyw | Sprzedający: Pinoterra |
| Rasta_Gecko |
25.08.2013 | ![]() |
100% profesjonalizmu, osoba godna polecenia, gekon zdrowy i piękniusi ;-) | Kupujący: Egzocity |
| Jaroo | 25.08.2013 | ![]() |
wszystko ok..... polecam | Sprzedający: urubu |
| Pinoterra | 25.08.2013 | ![]() |
pajaczki swietnie zapakowane w doskonalej kondycji, polecam | Kupujący: kondzioo1993 |
| Pejdżer | 25.08.2013 | ![]() |
pajaczek jak najbardziej zgodny z opisem, wielki pozytyw | Kupujący: UCHI |
| kudlaty9002 | 25.08.2013 | ![]() |
Przesympatyczny wart rekomendacji terrarysta,towar I klasa - POLECAM !!! | Kupujący: Skoti |
| piotrekkr | 25.08.2013 | ![]() |
ŚWIETNA TRANSAKCJA - zwierzęta super - przemiły kontakt - duży pozytyw :) | Kupujący: Monika232 |
| baham | 24.08.2013 | ![]() |
Polecam w 100% | Kupujący: rafał87 |
| Skoti | 24.08.2013 | ![]() |
Wielki pozytyw dla Krzyśka, bardzo dobry i miły kontakt. Bardzo polecam ! | Sprzedający: kudlaty9002 |


