Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Znajdź Użytkownika

  •  

Statystyki Systemu komentarzy

  • Icon Liczba pozytywnych: 36286
  • Icon Liczba neutralnych: 59
  • Icon Liczba negatywnych: 595
  • % pozytywnych Komentarzy: 98,4%

Najnowszy Komentarz

Dla Data Ocena Komentarz Od
słoma 14.09.2013 Icon Pajaki zgodne z opisem, szybka wysyłka, POLECAM Kupujący: Jaroo
kazik91 14.09.2013 Icon wszystko w najlepszym porządku, kontakt, porady również po dokonanej transakcji. Kupujący: Krzysiek_TM
Mariusz1981 14.09.2013 Icon Dobry kontakt i dobra karmówka. Kupujący: GMD
Araneus 14.09.2013 Icon Polecam sprzedawcę. Uczciwy,zwierzęta zadbane i zdrowe. Bardzo dobry kontakt. Kupujący: Matius1991
Endorlado 14.09.2013 Icon OSZUST, pieniadze ma na koncie ileś miesięcy a ja towaru na oczy nie widziałam!! Kupujący: sylwka152
lukboy2 14.09.2013 Icon wszystko mu zarezerwowałem, umówione, jechał i... nie dojechał.. zero wyjaśnień Sprzedający: zbignieww
Maxodus 14.09.2013 Icon Bardzo dobra transakcja, szybko, sprawnie, bez zbędnej dyskusji. Wzorowy klient! Sprzedający: zbignieww
Jazzi 14.09.2013 Icon pełen profesjonalizm kamelonek zapakowany perfekcyjnie ładnie ubarwiany polecam Kupujący: radziu
daid 13.09.2013 Icon Dobry kontakt, szybka transakcja, polecam użytkownika. Kupujący: Alessandro
Alessandro 13.09.2013 Icon Polecam, dobry kontakt i szybka wysyłka Kupujący: daid
dalton 13.09.2013 Icon Dobry konatkt, szybka wpłata, wszystko w najlepszym porządku Kupujący: ulan_94
Słoik 13.09.2013 Icon Wszystko w porządku. Szybka wysyłka i dobry kontakt. Polecam Kupujący: ziozio
stachu92 13.09.2013 Icon Wymiana przebiegła fajnie, szybko i z fasonem:) Inne: swiszczyk
Celeborn 13.09.2013 Icon POLECAM !!! Kupujący: ewn
syrion 13.09.2013 Icon Konkretna osoba, doskonały kontakt i rzetelność. Kupujący: Mały
owadownia_pl 13.09.2013 Icon polecam dobry kontakt, błyskawiczna wysyłka, dobrze zapakowane Kupujący: Bimbrownikus
cram77 13.09.2013 Icon Polecam dobry kontakt, pajaki bardzo dobrze zapakowane Kupujący: Bimbrownikus
Ujo_23 13.09.2013 Icon Super wszystko polecam jak najbardziej Kupujący: Hana
ewn 13.09.2013 Icon Polecam, swietny kontakt, pająk dotarł cały i zdrowy. Kupujący: Celeborn
Mały 13.09.2013 Icon Miły kontakt, sprawna wysyłka i pajączek w świetnej kondycji :) polecam Kupujący: syrion





© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.