Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Znajdź Użytkownika

  •  

Statystyki Systemu komentarzy

  • Icon Liczba pozytywnych: 36286
  • Icon Liczba neutralnych: 59
  • Icon Liczba negatywnych: 595
  • % pozytywnych Komentarzy: 98,4%

Najnowszy Komentarz

Dla Data Ocena Komentarz Od
natan 24.09.2013 Icon Bardzo dobry kontakt zwierzatka zadbane wielki + za pakowanie:) Kupujący: SmutnyBeduin
charliie 24.09.2013 Icon Bardzo dobre zabezpieczenie, potrzebne dokumenty, wszystko się zgadza, polecam! Kupujący: Venthar
zbignieww 23.09.2013 Icon Serdecznie polecam, szybko, konkretnie. Szczury zdrowe i zadbane. Kupujący: czarnykot
NIkon123 23.09.2013 Icon Polecam! Wąż w doskonałej kondycji z ogromnym apetytem Kupujący: Sebastian_Sar
stachu92 23.09.2013 Icon oproznij skrzynke! Kupujący: Damiq
Kagurek 22.09.2013 Icon Wszystko tak jak być powinno , zdecydowanie POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!! Sprzedający: Scynk
qwerto 22.09.2013 Icon Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam !!! Sprzedający: legionek91
qwerto 22.09.2013 Icon Doświadczony terrarysta polecam ;) Kupujący: seme
legionek91 22.09.2013 Icon Transakcja na wysokim poziomie. Zwierzęta bardzo zadbane i zdrowe!!! Kupujący: qwerto
Przemysław_Kasprzyk 22.09.2013 Icon Bezproblemowy osobnik :). Kontakt bardzo sprawny tak jak i wpłata. Sprzedający: RipMan
cram77 22.09.2013 Icon Wszystko idealnie, jak najbardziej polecam. Sprzedający: Argiopeterra
Mniszolek 22.09.2013 Icon Wszystko ok, kontakt i wysyłka ekspresowa, pająk w dobrej kondycji. Kupujący: subject11
RipMan 22.09.2013 Icon Transakcja przebiegła bez zarzutów, wężyk śliczny i przyjmuje pokarm. Kupujący: Przemysław_Kasprzyk
Rasta_Gecko 22.09.2013 Icon Dobry kontakt, miły i cierpliwy sprzedawca. Zdecydowanie polecam! Kupujący:
22.09.2013 Icon Bardzo dobry kontakt, sprawnie i bezproblemowo !! Sprzedający: Rasta_Gecko
Gever 22.09.2013 Icon POLECAM :) Inne: FTS2000
JurekPS 22.09.2013 Icon POLECAM :) Sprzedający: FTS2000
Argiopeterra 22.09.2013 Icon 100% POZYTYW !!! super pakowanie polecam Kupujący: cram77
Filipo_2 21.09.2013 Icon Polecam Super kontakt, żadnych komplikacji szybko sprawnie :) Kupujący: Balcer
hodowlalocusta 21.09.2013 Icon Solidny sprzedawca z super towarem 100% Polecam :) Kupujący: adech





© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.