Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Znajdź Użytkownika

  •  

Statystyki Systemu komentarzy

  • Icon Liczba pozytywnych: 36286
  • Icon Liczba neutralnych: 59
  • Icon Liczba negatywnych: 595
  • % pozytywnych Komentarzy: 98,4%

Najnowszy Komentarz

Dla Data Ocena Komentarz Od
bahid 16.10.2013 Icon Pełen profesjonalizm, oby więcej takich hodowców. Sprzedający: RICO
RICO 16.10.2013 Icon Polecam zakupy u RICO - szybka wysyłka i pajączki w dobrej formie:) Kupujący: bahid
Prz3mEk87 16.10.2013 Icon Maluszki bardzo ładne, odpowiednio zapakowane. Dobry kontakt. Polecam w 100% Kupujący: pawelo121
mblipa88 16.10.2013 Icon Takiego kontrahenta mogę każdemu polecić !! Sprzedający: prime2012
bedek089 16.10.2013 Icon Polecam w 100% Sprzedający: CUBE_2
Morph 16.10.2013 Icon Świetny kontakt, błyskawiczna wpłata , wzorowa transakcja ! POLEACM WSZYSTKIM !! Sprzedający: Pejdżer
prime2012 16.10.2013 Icon Konkretnie i na temat. 100% POZYTYW!!! Sprzedający: Guteekk23
Hana 16.10.2013 Icon Sprawnie szybko i na temat ;) 100% POZYTYW!!! Sprzedający: Guteekk23
prime2012 16.10.2013 Icon Zdecydowanie polecam. Wszystko zgodnie z planem Kupujący: mblipa88
urubu 16.10.2013 Icon Zdecydowanie polecam Kupujący: mblipa88
Guteekk23 16.10.2013 Icon Wszystko w jak najlepszym porzadku :) Kupujący: prime2012
Marxpol 16.10.2013 Icon Polecam! Kupujący: Lathelia
monia22_7 16.10.2013 Icon dobry kontakt, szybka wpłata, transakcja załatwiona wzorowo. jak najbardziej POL Sprzedający: luke1104
Michał_Rks 16.10.2013 Icon Wszystko extra zapakowane super polecam w 100 % POZYTYW Kupujący: Hana
paulvern 16.10.2013 Icon So far the best foreign contacts RECOMMEND :) Sprzedający: FTS2000
Hana 16.10.2013 Icon Wszystko OK - polecam :) Sprzedający: Michał_Rks
Guteekk23 16.10.2013 Icon Super szybko i sprawnie zapakowane idealnie ;d;d pozytyw na 100 % Kupujący: Hana
adder 16.10.2013 Icon Wszystko ok. Szybka wpłata i bardzo dobry kontakt. Serdecznie polecam! Sprzedający: ArkediuS
ArkediuS 16.10.2013 Icon Bardzo dobry kontak, pająk zgodny z opisem i świetnie zapakowana paczka. Polecam Kupujący: adder
luke1104 16.10.2013 Icon Pająk dotarł cały i zdrowy, dobrze zapakowany. Polecam! Kupujący: monia22_7





© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.