Znajdź Użytkownika
Statystyki Systemu komentarzy
Liczba pozytywnych: 36286
Liczba neutralnych: 59
Liczba negatywnych: 595- % pozytywnych Komentarzy: 98,4%
Najnowszy Komentarz
| Dla | Data | Ocena | Komentarz | Od |
|---|---|---|---|---|
| leviatan |
22.10.2013 | ![]() |
Pakowanie i wysyłka super. Gratisowe modliszki. Polecam! :) | Kupujący: ThommoX |
| niasty | 22.10.2013 | ![]() |
Polecam serdecznie tego użytkownika, bardzo pomocny, na prawdę super ! PIONA :) | Inne: shiozimu |
| embiohodowla | 22.10.2013 | ![]() |
Polecam,transakcja przeprowadzona profesjonalnie. | Kupujący: Slash1 |
| quleczko | 22.10.2013 | ![]() |
Polecam,transakcja przeprowadzona profesjonalnie. | Kupujący: Slash1 |
| ceratogyrus | 22.10.2013 | ![]() |
Polecam transakcje z tym użytkownikiem. | Sprzedający: stefan199809 |
| Pabloni | 22.10.2013 | ![]() |
Boa zdrowe i piękne. Kontakt ze sprzedającym bardzo dobry. Wielki +! | Kupujący: Zigrin |
| stefan199809 | 22.10.2013 | ![]() |
100% POZYTYW!!!Super Sprzedawca,POLECAM!!! | Kupujący: ceratogyrus |
| BartekR |
22.10.2013 | ![]() |
Jaja dobrze zabezpieczone, szybka wysyłka POLECAM | Kupujący: a2 |
| BartekR |
22.10.2013 | ![]() |
Po raz kolejny transakcja na wielki plus - pełen profesjonalizm. Polecam! | Kupujący: Raist |
| gekonbox | 22.10.2013 | ![]() |
Szybko i sprawnie! GORĄCO POLECAM! :) | Kupujący: Izabella |
| Labmause | 22.10.2013 | ![]() |
Łatwy kontakt, szybka wysyłka,dobra cena i jakość Polecam w 100% | Kupujący: Królik |
| 22.10.2013 | ![]() |
Idealnie zapakowana paczka, żaden pojemnik nie uszkodzony. POLECAM!!!!! | Kupujący: Jaroo | |
| 22.10.2013 | ![]() |
Agamki zdrowe, ładnie ubarwione, szybka wysyłka, rewelacyjny kontakt. POLECAM!!! | Kupujący: Kropeks | |
| kafar13 | 22.10.2013 | ![]() |
Jak najbardziej polecam. Szybka wysyłka oraz świetna karmówka. | Kupujący: Mateuszsth |
| czubek |
22.10.2013 | ![]() |
Bardzo dobry kontakt, szybka i sprawna transakcja. 100% pozytyw | Sprzedający: hudy2012 |
| hudy2012 | 22.10.2013 | ![]() |
Bardzobardzo dobry kontakt, szybka i sprawna transakcja. 100% pozytyw | Kupujący: czubek |
| CUBE_2 | 21.10.2013 | ![]() |
gorąco polecam !!!! uczciwy sprzedawca | Kupujący: bedek089 |
| Blackcoffee | 21.10.2013 | ![]() |
Polecam! Bardzo dobry kontakt i karmówka! | Kupujący: SzumKrwi |
| Shoikei213 | 21.10.2013 | ![]() |
Miło, szybko, bezproblemowo - polecam użytkownika :) | Sprzedający: Nessie |
| Driftgreg | 21.10.2013 | ![]() |
Zakupiona agamka po prostu piękna. Ciekawska z sporym apetytem :) | Kupujący: SylL |


