Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Znajdź Użytkownika

  •  

Statystyki Systemu komentarzy

  • Icon Liczba pozytywnych: 36286
  • Icon Liczba neutralnych: 59
  • Icon Liczba negatywnych: 597
  • % pozytywnych Komentarzy: 98,4%

Najnowszy Komentarz

Dla Data Ocena Komentarz Od
cvir 25.09.2016 Icon Szybko i sprawnie-polecam Sprzedający: oliver
Kubafari 25.09.2016 Icon Dobry kontakt,szybka i bezproblemowa wymiana.POLECAM Inne: tasik26
Zrytyty 25.09.2016 Icon Polecam wszystkim! Wszystko w jak najlepszym porządku :) Sprzedający: Krzysiek
MANmantis 25.09.2016 Icon Polecam wszystkim, bardzo solidna osoba, udana transakcja. Sprzedający: Krzysiek
Arachnida 25.09.2016 Icon Pancerna przesyłka, zdrowy skorpek, ładne terrarium oraz dobry kontakt ;) Kupujący: idolomantisdiabolico
Arcziwwy 25.09.2016 Icon Transakcja przebiegła pomyślnie, samczyk ogier i co najważniejsze niedasię zjeść Kupujący: Janosik792205
Krzysiek 25.09.2016 Icon wszystko super, polecam ;) Kupujący: Zrytyty
Pinoterra 25.09.2016 Icon wszystko super, polecam ;) Kupujący: Zrytyty
Dykta 25.09.2016 Icon szczerze i bardzo polecam, 100% uczciwosci! Kupujący: Malkit
terrarysta1258 24.09.2016 Icon Karaczany dotarły żywe, świetny kontakt ze sprzedającym, także polecam :) Kupujący: Ice
fixu 24.09.2016 Icon Świetny kontakt, samica dowieziona mi pod dom ;). Polecam. Kupujący: sicarius
fixu 24.09.2016 Icon Świetny kontakt, samica dowieziona mi pod dom ;). Polecam. Kupujący: sicarius
mspiders 24.09.2016 Icon Wszystko ok,dobry kontakt,nawet gratis Polecam !!! Kupujący: Oliwier123
kuba44411 24.09.2016 Icon Konkretny kontrachent, udany interes. Sprzedający: Arachnida
Fakepath 24.09.2016 Icon Konkretny kontrachent, udany interes. Sprzedający: Arachnida
Lolite 24.09.2016 Icon Zdecydowana kupująca, wzorowy kontakt. 100% pozytyw. Polecam!!! Sprzedający: robertofu
Wanat44 24.09.2016 Icon Wężyk bardzo śliczny, zadbany, super kontakt, dobrze zapakowany. Polecam Kupujący: mikaziomek
Walenty 24.09.2016 Icon Roślinki w świetnym stanie, dobrze zapakowane i bardzo dobry kontakt. Polecam Kupujący: mikaziomek
Arcziwwy 24.09.2016 Icon Jak najbardziej polecam. Konkretny, treściwy kontrahent. Wszystko cacy! Sprzedający: Terras123
Funny 24.09.2016 Icon 100% pozytyw polecam :D Doskonały kontakt Inne: ariel110





© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.