Znajdź Użytkownika
Statystyki Systemu komentarzy
Liczba pozytywnych: 36286
Liczba neutralnych: 59
Liczba negatywnych: 595- % pozytywnych Komentarzy: 98,4%
Najnowszy Komentarz
| Dla | Data | Ocena | Komentarz | Od |
|---|---|---|---|---|
| Terminator93 | 30.09.2016 | ![]() |
Wszystko w porządku - polecam | Kupujący: Bobaz |
| swiderelk | 30.09.2016 | ![]() |
Kolejna szybka transakcja, wszystko super | Kupujący: komarpno |
| epox | 30.09.2016 | ![]() |
Wszystko jak należy. Polecam! | Sprzedający: monia22_7 |
| adica | 30.09.2016 | ![]() |
Super kontakt, szybka wpłata, klient zadowolony - wszystko git POLECAM! :) | Sprzedający: Arcziwwy |
| oliver | 30.09.2016 | ![]() |
Szybka decyzja, natychmiastowa wpłata, bardzo dobry kontakt, POZYTYW! :) | Kupujący: GadziBastion |
| GadziBastion | 30.09.2016 | ![]() |
Super kontakt jak i cała reszta-Polecam | Kupujący: oliver |
| Ultor | 30.09.2016 | ![]() |
polecam interesy z uzytkownikiem.szybko,sprawnie itp.itd | Kupujący: tasik26 |
| Michał_Rks | 30.09.2016 | ![]() |
Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam ! | Sprzedający: Pr0t0typ3 |
| tasik26 | 30.09.2016 | ![]() |
Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam | Sprzedający: Ultor |
| AquariusQQ | 30.09.2016 | ![]() |
Polecam :D nie dość, że wszystko ok to jeszcze GRATIS był :D | Kupujący: QdiWodnik |
| Arcziwwy | 30.09.2016 | ![]() |
Ptasznik doszedł cały i zdrowy, szybka wysyłka, polecam !! | Kupujący: adica |
| Slash1 | 30.09.2016 | ![]() |
Pajączek super!! Wszystko zgodnie z opisem, dobry kontakt. POLECAM | Kupujący: quleczko |
| rybek | 30.09.2016 | ![]() |
Wszystko jak najbardziej ok, polecam! | Sprzedający: Sel |
| Sel | 30.09.2016 | ![]() |
Wszystko jak należy! Stu procentowy pozytyw! Gorąco polecam | Kupujący: rybek |
| kfapy | 29.09.2016 | ![]() |
Wszystko jak w najlepszym porządku, doskonały kontakt. Polecam!!!! | Sprzedający: robertofu |
| robertofu | 29.09.2016 | ![]() |
Wszystkie zwierzaki piekne w super kondycji zadbane fachowa pomoc polecam!!! | Kupujący: kfapy |
| spacepower | 29.09.2016 | ![]() |
wymiana bezproblemowa, POLECAM w 100% | Inne: S1980 |
| darcus6 | 29.09.2016 | ![]() |
Bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka. Polecam w 100% ! | Kupujący: S1980 |
| swiderelk | 29.09.2016 | ![]() |
Polecam :) szybka dostawa, paczka idealnie spakowana, ludziska żyjące i zdrowe. | Kupujący: Crux |
| monia22_7 | 29.09.2016 | ![]() |
Polecam użytkownika jako sprzedwcę, dobra komunikacja, cena, zabespieczenie prze | Kupujący: epox |


