Znajdź Użytkownika
Statystyki Systemu komentarzy
Liczba pozytywnych: 36286
Liczba neutralnych: 59
Liczba negatywnych: 595- % pozytywnych Komentarzy: 98,4%
Najnowszy Komentarz
| Dla | Data | Ocena | Komentarz | Od |
|---|---|---|---|---|
| uki9666 | 06.10.2016 | ![]() |
NIE POLECAM WAZ OD NIEGO JEST WYCHUDZONY | Kupujący: Damiq |
| kubafortuna | 06.10.2016 | ![]() |
POlecam,wymiana przebiegla bez problemu ptasznik caly i zdrowy | Kupujący: Damiq |
| jacek76 | 06.10.2016 | ![]() |
Wszystko w najlepszym porządku. Oby więcej takich kontrahentów | Kupujący: oskar1992 |
| AquariusQQ | 06.10.2016 | ![]() |
Wszystko super, poczynając od ceny pająka, poprzez pakowanie koncząc na kondycji | Kupujący: kicek |
| grzywuss | 06.10.2016 | ![]() |
Wszystko ok, polecam jak najbardziej !!! | Kupujący: Liseq23 |
| Kamil1555 | 05.10.2016 | ![]() |
Unikać! za swoje błędy w hodowli i brak wiedzy bezpodstawnie obwinia innych. | Sprzedający: Martyna5 |
| mirek85 | 05.10.2016 | ![]() |
Polecam użytkownika, świetny i rzeczowy kontakt, wszystko zgodnie z umową :) | Sprzedający: Fornal |
| pose_71 | 05.10.2016 | ![]() |
Pająki zgodne z opisem, dobrze zapakowane, szybka wysyłka. polecam | Kupujący: mirek85 |
| stelka123 | 05.10.2016 | ![]() |
Wszystko jak należy. Polecam! | Sprzedający: monia22_7 |
| Fornal | 05.10.2016 | ![]() |
Pająk zgodny z opisem, dobrze zapakowany, szybka wysyłka. polecam | Kupujący: mirek85 |
| kamON | 05.10.2016 | ![]() |
Bardzo dobry kontakt, pajączek zgodny z opisem, pakowanie wzorowe POLECAM!! | Kupujący: anomelif |
| Reptileman | 05.10.2016 | ![]() |
Super Kupujący ! Szybka i udana transakcja. POLECAM !!! | Kupujący: SNAKESPIDER |
| Brysiu |
05.10.2016 | ![]() |
Zdecydowany kupujący, szybka wpłata, serdecznie polecam;-) | Sprzedający: misiek9586 |
| Martyna5 | 05.10.2016 | ![]() |
Nie polecam,żałuje zakupu.Żenada omijajcie tą oszustkę szerokim łukiem. | Kupujący: Kamil1555 |
| misiek9586 | 05.10.2016 | ![]() |
Dobry kontakt i wzorowe pakowanie. POLECAM :) | Kupujący: Brysiu |
| RobinT | 05.10.2016 | ![]() |
Wszystko super, dobry kontakt, zdecydowanie polecam! | Sprzedający: Nimloth |
| marinex | 05.10.2016 | ![]() |
Bardzo polecam użytkownika.Transakcja przeprowadzona na najwyższym poziomie. | Sprzedający: tojtek |
| Luzak | 05.10.2016 | ![]() |
kolejny kontakt i jak zawsze świetny. Paczka zapakowana jakby na Syberię szła :) | Kupujący: Tomasz_G |
| P_ | 05.10.2016 | ![]() |
Świetny kontakt i doskonałe pakowanie, pająk cały i zdrowy ;) POLECAM! | Kupujący: Reptil |
| Wonsz_rzeczny | 05.10.2016 | ![]() |
Bezproblemowa tranzakcja ze strony kolegi! | Sprzedający: Totek93 |


