Znajdź Użytkownika
Statystyki Systemu komentarzy
Liczba pozytywnych: 36286
Liczba neutralnych: 59
Liczba negatywnych: 595- % pozytywnych Komentarzy: 98,4%
Najnowszy Komentarz
| Dla | Data | Ocena | Komentarz | Od |
|---|---|---|---|---|
| diraf | 24.10.2016 | ![]() |
Ptasznika odebrałem bez żadnych problemów, dobry kontakt. Polecam! | Inne: tasik26 |
| kasztan09 | 24.10.2016 | ![]() |
Ptasznika odebrałem bez żadnych problemów, dobry kontakt. Polecam! | Inne: tasik26 |
| warewolfq | 24.10.2016 | ![]() |
Świetny kontakt. Wszystko tak jak miało być. | Kupujący: Kahit |
| Krzysiek | 24.10.2016 | ![]() |
Wszystko OK. Dobry kontakt i szybka wysyłka. Polecam! :) | Kupujący: ArkediuS |
| fosyl | 24.10.2016 | ![]() |
Wszystko w jak najlepszym porządku ! Kontakt pierwsza klasa ! POLECAM | Sprzedający: MaciejT |
| Matius1991 | 23.10.2016 | ![]() |
Wszystko idealnie, jak najbardziej polecam!! | Sprzedający: Argiopeterra |
| Pasia | 23.10.2016 | ![]() |
Super Kupujący ! Szybka i udana transakcja. POLECAM !!! | Sprzedający: SNAKESPIDER |
| lostsniper2 | 23.10.2016 | ![]() |
Super Kupujący ! Szybka i udana transakcja. POLECAM !!! | Sprzedający: SNAKESPIDER |
| Alessandro |
23.10.2016 | ![]() |
super kontakt, szybka bezproblemowa transakcja :) POLECAM! | Sprzedający: lukk |
| drizzt |
23.10.2016 | ![]() |
Bardzo sumienny kontrahent, polecam :) | Sprzedający: Reptil |
| stu | 23.10.2016 | ![]() |
Bardzo udana transakcja, super kontakt. Hodowla godny polecenia! | Kupujący: Podwys |
| xnorbixD | 23.10.2016 | ![]() |
konkretny klient, szybka tranzakcja. Polecam! | Kupujący: michael12345 |
| puszkachwdp | 23.10.2016 | ![]() |
Dobry kontakt zdecydowany | Sprzedający: Back |
| Back | 23.10.2016 | ![]() |
elegancka transakcja , pająk super zapakowany , paczka doszła w dwa dni :) | Kupujący: puszkachwdp |
| lukk | 23.10.2016 | ![]() |
Zdecydowanie polecam! | Kupujący: Alessandro |
| fosyl | 22.10.2016 | ![]() |
Oby więcej takich klientów, POLECAM ! :) | Sprzedający: Reptileman |
| Jazzi | 22.10.2016 | ![]() |
Piękny kameleon lamparci, zdrowy i zadbany! Bardzo polecam :) :) | Kupujący: Enzoo9 |
| MaciejT | 22.10.2016 | ![]() |
Bardzo polecam zakupy u tego użytkownika! | Kupujący: fosyl |
| Reptileman | 22.10.2016 | ![]() |
Polecam tego użytkownika! | Kupujący: fosyl |
| stachu92 | 22.10.2016 | ![]() |
Bardzo polecam tego użytkownika. 100% zadowolenia! | Inne: fosyl |


