Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Znajdź Użytkownika

  •  

Statystyki Systemu komentarzy

  • Icon Liczba pozytywnych: 36286
  • Icon Liczba neutralnych: 59
  • Icon Liczba negatywnych: 594
  • % pozytywnych Komentarzy: 98,4%

Najnowszy Komentarz

Dla Data Ocena Komentarz Od
Mysiorrek 31.10.2016 Icon Wspaniała hodowla.Niesamowite okazy.Polecam jak najbardziej. Kupujący: przemekz
Arachnida 31.10.2016 Icon Polecam w 100% samczyk sprawny, jurny itp. itd. Inne: tasik26
Mateusz150691 30.10.2016 Icon Bardzo dobry kontakt, szybka wpłata! GORĄCO POLECAM! Sprzedający: Reptiland
Arent 30.10.2016 Icon Wszystko OK! Polecam! Sprzedający: spacepower
spacepower 30.10.2016 Icon Wszytko w jak najlepszym porządku, polecam! Kupujący: Arent
a2 30.10.2016 Icon Konkretny kontrahent, szybka wpłata i zdecydowany zakup POLECAM! Kupujący: Reptil
paral 30.10.2016 Icon Do wymiany doszło szybko bez zastrzeżeń, dobry kontakt, pajaki w dobrej kondycji Kupujący: jastwega
kuka 30.10.2016 Icon Bardzo pomocny i miły terrarysta. ;) Inne: Alonar
ProMaster 30.10.2016 Icon Wszystko ok, bardzo sprawny kontakt i finalizacja, polecam. Sprzedający: GoferQ
ZooFaktor 30.10.2016 Icon Bardzo polecam! Kupujący: Mariusz0415
Reptiland 30.10.2016 Icon 100% Pozytyw ,gość konkretny gad dobze przygotowany do wysyłki .Polecam Kupujący: Mateusz150691
piter11 30.10.2016 Icon Bardzo dobry kontakt, wszystko ok. Polecam! Kupujący: voidwaker
Marcin_Walczak 30.10.2016 Icon Profesjonalnie zapakowane straszyki, dobry kontakt, polecam. Kupujący: voidwaker
Sel 29.10.2016 Icon Zdecydowanie polecam. Szybko, sprawnie, bez marudzenia!:) Sprzedający: AquariusQQ
AquariusQQ 29.10.2016 Icon Wszystko jak najbardziej ok, polecam! Kupujący: Sel
fantattoo 29.10.2016 Icon No piekne stworzona zdrowiutkie wszystko w jak najlepszym pozadku polecam w 100% Inne: cezi1610
cezi1610 29.10.2016 Icon Transakcja udana. Bardzo dobry kontakt. Polecam wszystkim :) Inne: fantattoo
kuka 29.10.2016 Icon Polecam serdecznie! Kupujący: boo6
ścinek 29.10.2016 Icon Terrarysta godny polecenia. Polecam;) Kupujący: chlebson
kamON 29.10.2016 Icon Wszystko super, świetny kontakt :) Zasłużony POZYTYW..Polecam w 100%. Kupujący: dzejnas





© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.