Znajdź Użytkownika
Statystyki Systemu komentarzy
Liczba pozytywnych: 36285
Liczba neutralnych: 59
Liczba negatywnych: 593- % pozytywnych Komentarzy: 98,4%
Najnowszy Komentarz
| Dla | Data | Ocena | Komentarz | Od |
|---|---|---|---|---|
| Grażynka | 18.11.2016 | ![]() |
Pająk mimo mrozu dotarł cały i zdrowy. Polecam! | Kupujący: Loniu |
| Scrubpython | 18.11.2016 | ![]() |
Zdecydowany klient, świetny kontakt !!! Polecam !!! | Sprzedający: robertofu |
| robertofu | 18.11.2016 | ![]() |
Polecam w 100%! Wszystko w jak najlepszym porządku :) | Kupujący: Scrubpython |
| kubafortuna | 18.11.2016 | ![]() |
Nie polecam,wystawia negatywa bez podstaw,pisze że coś bierze a pozniej 0 odezwu | Inne: precel19623 |
| ProMaster | 17.11.2016 | ![]() |
Zdecydowany kupujący POLECAM w 100% | Kupujący: Terminator93 |
| FTS2000 | 17.11.2016 | ![]() |
Polecam, pajączki w super formie. Wszystko w najlepszym porządku . | Kupujący: lpawex |
| Grażynka | 17.11.2016 | ![]() |
Osoba godna zaufania,rewelacyjny kontakt, 100% uczciwiści :) | Sprzedający: GoldSnakes |
| Mastas | 17.11.2016 | ![]() |
osoba godna polecenia,transakcja jak najbardziej udana.polecam! | Sprzedający: tasik26 |
| Rothe | 17.11.2016 | ![]() |
Zdecydowany i konkretny, bardzo szybka wpłata! | Sprzedający: Grażynka |
| Grażynka | 17.11.2016 | ![]() |
Sprzedawca konkretny, świetne pakowanie, pająk w super formie! Wielki POZYTYW ! | Kupujący: Rothe |
| Mrok | 17.11.2016 | ![]() |
Polecam świetnie pakowanie , dobry kontakt ze sprzedającym :) | Kupujący: Rozyliusz |
| GoldSnakes | 17.11.2016 | ![]() |
Gekony w super kondycji, dobre pakowanie i kontakt ze sprzedawcą, POLECAM | Kupujący: Grażynka |
| darcus6 | 17.11.2016 | ![]() |
Modliszki całe i zdrowe. Świetny kontakt. Polecam w 100% | Kupujący: kenib |
| Arcziwwy | 17.11.2016 | ![]() |
Wszystko sprawnie, polecam!:) | Sprzedający: AquariusQQ |
| AquariusQQ | 17.11.2016 | ![]() |
Wszystko jak najbardziej w porządku, samczyk A. purpurea piękny! :) POLECAM | Kupujący: Arcziwwy |
| terrak | 17.11.2016 | ![]() |
Wszytko w jak najlepszym porządku, polecam! | Sprzedający: Arent |
| rybek | 17.11.2016 | ![]() |
Wszystko jak najbardziej pozytywnie, polecam w 100 % ;) | Sprzedający: Mevi |
| Michał_Rks | 17.11.2016 | ![]() |
Pajączki w dobrej kondycji, dobrze zapakowana wysyłka, Polecam | Kupujący: Luzak |
| Arent | 17.11.2016 | ![]() |
Wszystko bardzo profesjonalnie! Polecam :) | Kupujący: terrak |
| Anu | 17.11.2016 | ![]() |
Szybka transakcja i dobry kontakt polecam ! | Kupujący: xI-gatuzo-Ix |


