Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Vermiculite Poland

Vermiculite Poland

* * * * *

Informacje o firmie

Vermiculite Poland
 • Otwarte:
  Poniedziałek 10:00 - 18:00
  Wtorek 10:00 - 18:00
  Środa 10:00 - 18:00
  Czwartek 10:00 - 18:00
  Piątek 10:00 - 18:00
  Sobota Zamknięte
  Niedziela Zamknięte
 • http://www.vermiculite.pl
 • Warmińsko-mazurskie
  Podmiejska 5
  19-300 Ełk
 • Telefon:
  Dyrektor ds. Sprzedaży 518-744-123


Vermiculite Poland Producent

Myśląc o przyszłości Ziemi, tworzymy naturalne, ekologiczne produkty o skutecznym działaniu. Wermikulit jest ekologicznie czystym minerałem, chemicznie obojętnym, biologicznie odpornym, wolnym od drobnoustrojów chorobotwórczych, pleśni i substancji toksycznych. Okres jego ważności jest nieograniczony. Nasze produkty pomagają chronić przyrodę!

Najlepsze surowce świata stanowią podstawę jakości naszych produktów. Wermikulit jest ekologicznie czystym minerałem. Najistotniejszą cechą wermikulitu jest to, że w czasie obróbki wysokotemperaturowej zwiększa swoją objętość 15-20 razy. To jest wermikulit ekspandowany. Zdolność do przyjmowania i oddawania wody, wymiany kationów, wyjątkowa lekkość, ognioodporność i inne szczególne cechy minerału powodują, że z powodzeniem stosowany jest w różnych dziedzinach gospodarki.

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji z siedzibą w Warszawie (PCBC) w wyniku badań i audytów przeprowadzonych przez Oddział Badań i Certyfikacji w Pile przyznało dla produktów Dodatek paszowy WERMIKULIT i Dodatek do ściółki WERMIKULIT certyfikaty oraz znaki: – jakości Q – "Najwyższa Jakość" i zgodności GJ – "Gwarantowana Jakość". Dla produktów Мineralne podłoże do terrarium WERMIKULIT i Podłoże do akwarium WERMIKULIT certyfikat oraz znak – jakości Q – "Najwyższa Jakość".
Mapa powiększenie


Wasze komentarze

© 2001-2021 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).