Skocz do zawartości

Nie lubisz reklam?  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Kabiedronka

Kabiedronka

* * * - -

Informacje o firmie

Kabiedronka
 • Otwarte:
  Poniedziałek 10:00 - 16:00
  Wtorek 09:00 - 16:00
  Środa 08:00 - 12:00
  Czwartek 10:00 - 16:00
  Piątek 07:00 - 12:00
  Sobota Zamknięte
  Niedziela Zamknięte
 • http://www.kabiedronka.com.pl/
 • Dolnośląskie
  Morelowskiego
  52-237 Wrocław
 • Telefon:
  Kabiedronka 603-721-965


Kabiedronka Internetowy sklep zoologiczny

Nasza firma działa w branży zoologicznej już od ponad 7 lat prowadząc dotychczas sprzedaż hurtową głównie zwierząt. Obecnie zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę o całą gamę akcesoriów dla zwierząt terrariowych (terraria, oświetlenie do terrariów, ogrzewanie, podkłady oraz elementy dekoracyjne) , ptaków (klatki oraz ich wyposażenie), ssaków (klatki, transportery, poidła, miski, domki, zabawki, trociny, żwirki i inne) oraz karmy dla ptaków i ssaków. W niedalekiej przyszłości planujemy również wprowadzenie do oferty akcesoriów akwarystycznych.

Wszystkie oferowane przez nas zwierzęta pozyskiwane są w sposób legalny, a te wymagające rejestracji posiadają odpowiednie dokumenty i kupując zwierzę, otrzymują Państwo komplet tych dokumentów wraz z dowodem zakupu (paragon lub faktura). Służymy również pomocą i wskazówkami dotyczącymi hodowli zakupionych u nas zwierząt, chętnie pomożemy również dobrać do zwierzęcia niezbędny ekwipunek, abyście mogli Państwo zapewnić swoim pupilom, jak najlepsze warunki.
Jesteśmy w stanie na życzenie klienta wprowadzić do sprzedaży zwierzęta, a także akcesoria, które nie znajdują się na co dzień w naszej sklepowej ofercie.


Zapraszamy do współpracy sklepy zoologiczne, dla których chętnie przygotujemy ofertę hurtową.
Na cały sprzedawany przez nas asortyment wystawiamy paragon lub fakturę VAT, wszystkie podawane na stronie ceny są cenami brutto.
Mapa powiększenie


Wasze komentarze

© 2001-2020 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).