Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Habistat

Habistat

* * * * *

Informacje o firmie

Habistat
 • Otwarte:
  Poniedziałek 10:00 - 18:00
  Wtorek 10:00 - 18:00
  Środa 10:00 - 18:00
  Czwartek 10:00 - 18:00
  Piątek 10:00 - 18:00
  Sobota 09:00 - 14:00
  Niedziela Zamknięte
 • http://www.habistat.pl
 • Mazowieckie
  Zamieniecka 90/137
  04-158 Warszawa
 • Telefon:
  Numer do Prezesa Zarządu 888424209


Habistat Hurtownia zoologiczna

Jestem wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Habistat na rynek Polski.
Habistat jest jednym z wiodących producentów urządzeń grzewczych, termostatów i innych produktów dla gadów i innych zwierząt egzotycznych. Jedynym używającym opatentowanym rozwiązaniem mat grzewczych opartych o film poliwęglowy zamknięty w hermetycznej powłoce z niepalnego plastiku.

Wszystkie produkty Habistat są produkowane w UE i wytwarzane pod rygorystycznymi standardami i są szeroko stosowane przez hodowców zwierząt domowych i światowych specjalistów.

Produkty firmowane marką Habistat posiadają certyfikat CE na sprzedaż w całej Europie.

Co więcej firma Habistat jest jednocześnie jednym z najbardziej uznanych ośrodków hurtowej sprzedaży gadów, które hodowane są przez nich samych.

Maty Habistat do generowania ciepła są tradycyjnymi elementami węglowymi impregnowane włóknem szklanym. Podczas gdy niektórzy producenci przenieśli swoją produkcję w kierunku tańszych, drukowanych elementów, Habistat uważa, że grzejniki produkowane droższą metodą są lepsze i bardziej niezawodne. Habistat prowadzi sprzedaż tego typu elementów grzejnych od 15 lat. Za sprzedażą przekraczającą pół miliona sztuk, kryje się zadowolenie wielu klientów, którzy wracają w celu zakupu dalszych elementów, dlatego Habistat pozostaje liderem na rynku w sprzedaży produktów do prowadzenia hodowli zwierząt egzotycznych.Jednym z najbardziej specyficznych wymagań w zachowaniu gadów jest to, że dla ich właściwej ciepłoty ciała i zachowania gradientu temperatury są niezbędne wysokiej klasy urządzenia. Czasami jest to trudne do osiągnięcia w ramach warunków w pomieszczeniu. Działanie wysokiej klasy elementów grzejnych marki Habistat wraz z zastosowaniem jednego z wielu rodzajów termostatów tej marki gwarantuje perfekcyjną kontrolę nad panującymi w terrariach warunkami. Wszystkie produkty są wytwarzane w fabryce firmy Habistat z zachowaniem rygorystycznych procedur kontroli jakości.Kontrolerzy frimy Habistat są tak pewni swoich produktów, że udzielają gwarancji daleko poza typowe zobowiązania prawne. Świadczy to o nie tylko idealnym wykonaniu produktów, ale również doświadczeniom firmy w przeszłości pokazujących wysoką bezawaryjność urządzeń.

Zapraszamy www.habistat.pl
www.szrek.pl
Mapa powiększenie


Wasze komentarze

© 2001-2021 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).