Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


ZooFaktor

ZooFaktor

* * * * -

Informacje o firmie

ZooFaktor
 • Otwarte:
  Poniedziałek Zamknięte
  Wtorek 11:00 - 19:00
  Środa 11:00 - 19:00
  Czwartek 11:00 - 19:00
  Piątek 11:00 - 19:00
  Sobota 11:00 - 17:00
  Niedziela 11:00 - 17:00
 • http://www.zoofaktor.pl
 • Mazowieckie
  Leśmiana 15A
  05-820 Piastów
 • Telefon:
  Asortyment, zwierzęta 533 500 163
  Dostawy, płatności, transport 533 500 478


ZooFaktor Sklep zoologiczny

ZooFaktor to pierwszy sklep zoologiczny w którym możesz obejrzeć swoje przyszłe zwierzaki dzięki kamerom internetowym! Nie obiecujemy, że zwierzę się nie schowa i zawsze będzie widoczne, ale przy odrobinie cierpliwości można je obejrzeć. Dajcie nam znać, którego mieszkańca sklepu chcielibyście podglądać, a postaramy się podłączyć jego lokum do kamery (choć z pająkami może być kłopot…).

Szczególnie dbamy o TERRARYSTYKĘ:
 • w ofercie liczne wije, pajęczaki, skorupiaki, owady, płazy, gady – i zaawansowani i początkujący znajdą u nas coś ciekawego
 • duży wybór terrariów, osprzętu (oświetlenie, ogrzewanie, nawilżanie), podłoży, lian, pokarmów, witamin i suplementów, roślin żywych i sztucznych oraz innych elementów wystroju i urządzenia terrariów.
Szczególnie dbamy o MAŁE SSAKI:
 • w ofercie lotopałanka, burunduk, suseł Richardsona, tenrek mniejszy, a poza tym liczne myszy kolczaste, szczurusie, szynszyle, świnki morskie, chomiki i inne nieduże ogonki.
 • duży wybór klatek, podłoży, pokarmów i przysmaków, kryjówek i innych akcesoriów dla futrzaków.
Przez cały czas dbamy o potrzeby zwierzaków mieszkających w naszym sklepie, starając się zapewnić im jak najlepsze warunki życiowe, a te które potrafią się zaprzyjaźniać z człowiekiem oswajamy i przyzwyczajamy do kontaktu z ludźmi.

Korzystne ceny, duży wybór, fachowa obsługa – wszystko to przez internet lub u nas na miejscu – w Piastowie tuż pod Warszawą (przy Alejach Jerozolimskich - za Ursusem a przed Pruszkowem).

Serdecznie zapraszamy!
 • NIE ŚCIEMNIAMY! – nie ukrywamy niedogodnych cech zwierzaków. Na pewno nie zapomnimy wspomnieć, że np. skorpiony są jadowite, fretki intensywnie pachną, a młody żółw żółtlicy urośnie kiedyś do rozmiarów 40cm. Pomożemy za to w zaplanowaniu rozwiązań dla podobnych problemów.
 • NIE WPROWADZAMY W BŁĄD! – nie wmawiamy że wiewiórka może mieszkać w klatce dla chomika, legwan zielony w osiemdziesięciocentymetrowym terrarium, a żółw wodny w baseniku wielkości spodka (za to z plastikową palemką). Uczciwie poinformujemy za to o warunkach, jakie trzeba zapewnić zwierzakowi, aby był zdrowy i szczęśliwy.
  :-) „Każda amatora znajdzie tu swego potwora” :-)
Mapa powiększenie


Wasze komentarze

Dla mnie najlepszy zoolog na Mazowszu.Polecam!!!

© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.