Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Gady-gady

Gady-gady

* * * * -

Informacje o firmie

Gady-gady
 • Otwarte:
  Poniedziałek 09:00 - 19:00
  Wtorek 09:00 - 19:00
  Środa 09:00 - 19:00
  Czwartek 09:00 - 19:00
  Piątek 09:00 - 19:00
  Sobota 09:00 - 16:00
  Niedziela Zamknięte
 • http://www.gady-gady.pl
 • Fanpage na Facebook
 • Małopolskie
  Konopnickiej 21
  30-334 Kraków
 • Telefon:
  Sklep 512-155-266
  Ania 512-155-006
  Tomek 607-778-276


Gady-gady Sklep zoologiczny

Zapraszamy do sklepu poświęconemu w głównej mierze terrarystyce. Może sklep to nienajlepsze określenie gdyż G-G to hybryda: sklepu z gadami, pracowni wystroju terrariów z klubem terrarystycznym. Sklep jest realizacją ponad 20 letniej, herpetologiczno - botanicznej pasji biologa - Łukasza Sułowskiego. Staramy się mieć najlepszą w kraju ofertę płazów i gadów a także roślin, nastawiając się raczej na unikalne gatunki dla koneserów niż "masówkę" . Naszymi klientami są ogrody zoologiczne(6) i botaniczne(4) ale także początkujący terraryści znajdą u nas coś dla siebie... Z naszą ofertą jeździmy po całej Europie na giełdy terrarystyczne utrzymując i podtrzymując kontakty z najlepszymi hodowcami. Przeważającą część oferowanych zwierząt stanowią nasze własne przychówki co gwarantuje nam najwyższą jakość i wiedzę o oferowanym zwierzaku. Ilość pracy i zaangażowanie ma jednak swoją cenę - wymagamy od naszych klientów przynajmniej podstawowej wiedzy na temat kupowanego zwierzaka, którą sprawdzamy w trakcie rozmowy i uzupełniamy o istotne wskazówki hodowlane. Nowobogacki z plikiem banknotów, który tupie i żąda "krokodyla" wylatuje z naszego sklepu w podskokach :)
Niektóre zwierzaki, aby się nie stresowały trzymamy w terrariach na zapleczu - niewidoczne dla oczu klienta, podobnie rośliny - duża część i unikaty znajdują się w podkrakowskiej szklarni i naszym ogrodzie botanicznym (G-G mają wyłączność na sprzedaż nadwyżek z jego kolekcji).
:)
resztę zobaczcie sami na zdjęciach ale najlepiej na własne oczy u nas! Ekipę stanowią: Patrycja, Ania, Kasia, Tomasz i Wiecznienieobecny Sułek (The Boss) więcej o nas i naszych przyjacielach obejrzycie tu: http://www.gady-gady....php/pl/aboutus
Zapraszamy!

Uwaga co do dojazdu! Dla osób z nawigacją satelitarną prosimy o kierowanie się na adres Komandosów 23 ponieważ sklep znajduje się 7 metrów od tego adresu.
Mapa powiększenie


Wasze komentarze


© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.