Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Wszystko dla świnki morskiej

Wszystko dla świnki morskiej

* * * * *

Informacje o firmie

Wszystko dla świnki morskiej


Wszystko dla świnki morskiej Internetowy sklep zoologiczny

Jesteśmy młodym małżeństwem z Opola. Zwierzakami interesujemy się oboje od dzieciństwa, w 2010 roku postanowiliśmy sprowadzić do naszego domu dwa afrykańskie jeże pigmejskie.
Doświadczenia hodowlane pozwoliły nam skompletować wszystko czego nasze pociechy potrzebowały, a w listopadzie roku 2011 postanowiliśmy wykorzystać zdobytą wiedzę, zakładając internetowy sklep zoologiczny i firmę JEZPIGMEJSKI.PL.
Od tego czasu staramy się spełniać wszelkie potrzeby właścicieli afrykańskich jeży pigmejskich, dbając o to, by utrzymywać wysoki poziom świadczonych usług oraz dobrą jakość oferowanych towarów.
Na początku 2013 roku rozpoczęła się nasza przygoda ze świnkami morskimi, po odpowiednim przygotowaniu domu (i wyposażenia) w połowie roku przygarnęliśmy małe stadko świnek morskich rasy US Teddy.
Zdobywając wiedzę o świnkach (człowiek uczy się całe życie:)) przygotowywaliśmy się otwarcia kolejnego sklepu - tym razem oferującego wszystko dla świnki morskiej.
Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy z nami, a oferta i jakość dostarczanych przez nas produktów spełni Wasze oczekiwania.
Mapa powiększenie


Wasze komentarze

© 2001-2021 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).