Witam wstawiam zdjęcia mojej zbożówki odmiany "Strped" zakupionej 16 Sierpnia 2013 roku od Spider Shop'u oraz terrarium 80x40x30 zakupione także od Spider Shop'u
Jak się podoba terrarium i wężyk ?
Napisany 31 stycznia 2014 - 18:28
Witam wstawiam zdjęcia mojej zbożówki odmiany "Strped" zakupionej 16 Sierpnia 2013 roku od Spider Shop'u oraz terrarium 80x40x30 zakupione także od Spider Shop'u
Jak się podoba terrarium i wężyk ?
Sprzedam węże
Python regius, wąż zbożowy, boa tęczowyGreenPython, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Wąż zbozowy ScalelessDuda, 10 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
Napisany 31 stycznia 2014 - 19:02
Napisany 31 stycznia 2014 - 19:30
Zbożówki w paski są najlepsze! ;) czekam, aż zagospodarujesz mu...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 02 lutego 2014 - 13:37
Dodaje nowe zdjęcia terrarium po małym prze remontowaniu;) i zdjęcia...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 02 lutego 2014 - 14:52
Teraz wygląda lepiej, półka się przyda, moje zbożaki lubią się...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 02 lutego 2014 - 15:08
Terrarium teraz o wiele lepsze... Co do węża to się...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 03 lutego 2014 - 17:03
Terrarium po wykończeniu i dodaniu oświetlenia- taśma Led :
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 03 lutego 2014 - 17:05
Fajna... a ten pomysł z taśmą led też dobry :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów